یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
سرخط خبرها

اعتراض سپرده گذاران صندوق نصر در مراسم سخنرانی رییس جمهور

IMG16233931

سپرده گذاران صندوق نصر در مراسم سخنرانی رییس جمهور اعتراض خود را به وضعیت بلاتکلیف این موسسه اعلام کردند.

عده ای از سپرده گذارانی که در صندوق قرض الحسنه نصر بناب سرمایه گذاری کرده بودند با در دست داشتن پلاکارد هایی با شعار “مال باختگان صندوق قرض الحسنه نصر ” مقابل خودروی احمدی نژاد سدی کشیده و اعتراض خود را اعلام کردند.

گفتنی است، در همین حین یک تن از مال باختگان با هجوم بردن سمت خودروی وی؛ برای چند ثانیه با رئیس جمهور گلاویز شد که با دخالت و ورود فوری نیروهای امنیتی قضیه فیصله پیدا کرد. در همین حین سایر تحصن کنندگان و شاکیان این صندوق با دادن شعارهایی اعتراض خود را اعلام کردند.

پیش از این و طی چند روز گذشته نیز سپرده گذاران صندوق نصر با اعتصاب مقابل استانداری تبریز خواهان رسیدگی به شکایت خود شدنده بودند.

در پی حمله مال باختگان موسسه نصر به احمدی نژاد، احمدی نژاد طی سخنرانی خود در ورزشگاه باغشمال اعلام کرد: «گفته شد رئیس بانک مرکزی امروز برای بررسی مسئله ی این موسسه به تبریز بیاید»

منبع: راه دانشجو

کانال بناب نیوز در تلگرام

یک نظر

  1. IP: 95.*.*.5

    معمولا قبل از سفر ریاست جمهوری مسائل موجود بین استان و مسئولان مربوطه ارزیابی می گردد و برنامه اجرایی طراحی می شود. تعجب در اینجاست که استانداری محترم چرا از مسائل نصر غافل بوده (غافل که نیوده بلکه اهمیتی نداده و پیش بینی سد کردن راه رئیس جمهور را نکرده بود)است. اگر این مسئله از لیست استانداری حذف نمی شد ، شاید همراه رئیس جمهور رئیس کل بانک مرکزی نیز همراه و در معیت ایشان بودند. چه عملی مهم تر از حضور مسئولان بانک مرکزی برای حل مشکل ۶۱۰۰۰ نفر وجود داشت ؟ صدورنتیجه برای عده ای آسان است: مردم در موسسات مورد تایید داد و ستد کنند.اما مردم تقصیری ندارند. بانک مرکزی روی فعالیت ۱۴ ساله نصر چشم بسته بود و مردم به اعتبار حضور ۱۴ سال فعالیت ، به گمان اینکه این موسسه مورد تایید است و یا صاحبان آن از نورچشمی هاست ، درآن سپرده گذاری کردند.

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*