جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب: تکمیل ظرفیت در دانشگاه پیام نور بناب تا ۲۴ آبان ماه ادامه دارد

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب از آغاز تکمیل ظرفیت در دانشگاه پیام نور مرکز این شهرستان خبر داد و گفت: مرحله تکمیل ظرفیت آزمون تا ۲۴ آبان ماه جاری ادامه خواهد داشت.

پیام نور بناب
به گزارش بناب نیوز، سعید رادمرد در گفتگویی با خبرنگاران اظهار کرد: مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور تا ۲۴ آبان ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تمامی داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۵ ثبت نام کرده بودند و یا کسانی که دراین آزمون ثبت نام نکرده اند می توانند بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) اقدام به ثبت نام کنند؛ افزود: داوطلبان با در دست داشتن مدارک تحصیلی تا ۲۴ آبان ماه جاری می توانند با مراجعه به دانشگاه پیام نور مرکز بناب ثبت نام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب همچنین تصریح کرد: داوطلبانی که موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی تا ۳۰ دی ماه سال جاری شوند نیز می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند.

رادمرد با بیان اینکه داوطلبان می توانند بصورت حضوری به مرکز مراجعه و ثبت نام کنند؛ گفت: داوطلبان می توانند برای ثبت نام حضوری در دانشگاه پیام نور اطلاعات لازم را از دفترچه شماره ۲ آزمون سراسری که کد رشته و گروه های آزمایشی در آن درج شده اند، اخذ و ثبت نام کنند.

وی سپس با شرایط منحصر به فرد تحصیل در دانشگاه پیام نور اشاره و بیان کرد: تحصیل همزمان در دو رشته، امکان تغییر رشته کلیه دانشجویان، بهره مندی از تسهیلات تقسیط شهریه و وام صندوق رفاه دانشجویی و تغییر محل آزمون به هریک از مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور کشور از همان ترم اول از جمله مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور بشمار می آید.

گفتنی است هم اکنون قریب به ۲ هزار دانشجو در ۲۷ رشته مقطع کارشناسی و دو رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور مرکز بناب مشغول به تحصیل هستند و تاکنون نیز حدود هفت هزار نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*