دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

آیا دستگیری کارمندان شهرداری بناب ادامه خواهد داشت؟!

بعد از دستگیری هفت نفر از کارمندان شهرداری بناب گمانه زنی‌های مختلفی مبنی بر احتمال ادامه دستگیری‌ها در این مجموعه از سوی افراد مطرح می‌شود.

شهرداری

به گزارش بناب نیوز، طی ۱۰ روز گذشته دستگیری چند تن از کارکنان شهرداری بناب موجی از خبرهای ضد و نقیض را در بین مردم به وجود آورده است و گفته می‌شود یکی دیگر از کارکنان شهرداری که در لیست دستگیرشدگان قرار دارد، حدود ۱۰ روز است که در محل کار خود حاضر نمی‌شود.

با این حال، آیا دستگیری‌ها در این مجموعه و با این منوال ادامه خواهد داشت و آیا افرادی که مدعی پاک دستی هستند، در چنگال قانون و عدالت گرفتار خواهند شد باید منتظر ماند و دید.

با دست چین کردن اتفاقات روزهای گذشته شهر بناب و با تداوم احتمالی دستگیری‌ها در بدنه شهرداری بناب ما را بر آن داشت تا سئوالاتی را برای مردم و مسئولان مطرح کنیم که نظر شما در زمینه دستگیری‌های اخیر در بدنه شهرداری بناب چیست؟

آیا سرنوشت شهرداری مرند و تبریز در انتظار شهرداری بناب است؟

آیا این دستگیری‌ها به عنوان لکه ننگی بر دامن دوره چهارم شورای اسلامی شهر بناب و مدیریت فعلی شهرداری باقی خواهد ماند؟

و… آیا دستگیری‌ها در مجموعه شهرداری بناب ادامه خواهد داشت؟

لازم به ذکر است، اکثریت کارکنان دستگیر شده شهرداری بناب را از حوزه شهرسازی و تخلفات ساختمانی تشکیل می‌دهند.

شهرستان بناب با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان‌شرقی واقع شده و هم اکنون ۴۱۷ نفر در مجموعه شهرداری بناب مشغول به کار هستند و درجه شهرداری بناب ۸ است.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام

۴ نظر

 1. IP: 146.*.*.192

  بنام خدا

  سلام

  در مورد انتصابات جدید شهرداری بناب بسیاری از عزیزان درخواست کردند که گلایه و اعتراض خود را نسبت به این عمل بیان کنیم و از شهردار و شورای های شهر این سوال را بپرسیم که چرا با وجود اینهمه تخلف در شهرداری باز هم دقت و حساسیت زیادی را در انتصاب یکی از معاونت های شهرداری بخرخ ندادند و چرا با وجود افرادی کاردان و متخصص و متدین فردی را به پست قابل توجه و حساس منصوب کردند که نیازی به معرفی آن فرد نیست و کم و بیش مردم آشنا به رفتارها و اعمال وی هستند
  سوال اینجاست که بر چه اساسی این فرد را انتخاب و سایر افراد را خط کشیدید؟
  آیا این انتصاب توسط شخص شهردار و طبق سلیقه خودشان انجام گرفته است؟

  آیا شوراها در انتصاب این فرد نقشی داشته اند؟

  آیا شوراها و شهردار تمام گزینه های مورد نظر را در این فرد برای مدیریت آن پست در نظر گرفته اند؟

  آیا فشارهای برخی افراد مانند نماینده یا برادرش باعث شده که این فرد بعنوان یکی از معاونت های شهرداری منصوب شود؟

  آیا ملاک صلاحیت افراد در انتصابات دوستی با نماینده و اطرافیانش و همچنین فعالیت در ستاد انتخاباتی در دوران انتخابات مجلس شورای اسلامی میباشد؟

  آیا جلب رضایت نماینده و اطرافیانش و همچنین جلب رضایت شوراهای طرفدار نماینده باعث شده تا شهردار به این فرد پست معاونت را بدهد؟

  و ده ها سوال دیگر که باید شهردار و شوراها به آن پاسخ دهند و مردم را بیش از این به مسولان و شوراهای شهر بدبین نکنند و به یقین در انتخابات شوراهای آینده مردم دقت بیشتری را به خرج خواهند داد تا دیگر شاهد اینگونه رفتارها و رسوایی های شهرداری و عدم مدیریت در این سازمان نباشند

  حال اگر شوراها و شهردار با توجه به مسایل چند روز گذشته و انتصابات جدید فکری نکنند و رضایت مردم را جلب نکنند در آینده نزدیک دیگر نمیتوانند رضایت مردم را جلب و از حمایت آنها برخوردار شوند

  ما منتظر جواب شهردار و شوراهای شهر هستیم

 2. IP: 2.*.*.16

  سوابق گویای این امر است که شورای محترم در پاسخ به مطبوعات ونشر مجازی نظیر بناب نیوز پایش لنگ است.ویا واکنش و پاسخ دهی به این سایت ها را در شان خودشان نمی دانند. ویا خدای نکرده خودشان درگیر بده بستان اند.

 3. IP: 80.*.*.24

  سلام.این دستگیری فله ای یک رفتار هیجانیست تا قانونمدار وحقوقی ونتایج آن مثل شهرهای دیگر خواهد شد.
  افکار عمومی نمیداند دستگیریها بعد از بازرسی وحسابرسی بوده یا قبل از آن؟.نهاد رسیدگی کننده کیست؟ واینکه متهمان مجرمند یا مجرمان متهم.؟
  ….خلاصه ابهامات باید وباید توسط نهادهای رسیدگی کننده برای افکار عمومی روشن شود وشورا نباید منفعل شود هرچند مقصر باشد زیرا احترامش بنا به انتخابی بودن آن واجبست

 4. IP: 139.*.*.80

  سلام
  وقتی که در یک سازمان مدیریتی وجود نداشته باشد و کسی که متعهد شده اداره سازمان را به عهده بگیرد تا آخر روز توی اداره اش حاضر نشود و بیچاره شهروند دستور را توی خیابان برای نامه اش بگیرد نباید بیش از این انتظار داشت الان بیش از یک ماه است که من دربدردنبال شهردار هستم نمی توانم پیدایش کتم دو روز پیش رفتم شهرداری حتی معاونش هم مرخصی بود و تمام روز گفتند نمی آید شهردار هم نبود دیروز هم رفتم باز معاون شهردار نبود و خود شهردار هم نیامده بود نمیدانم اعضای شورای شهر کجا خوابشون برده لاقل آقای فرماندار شما که به این مسائل خیلی حساس هستین رسیدگی کنین تا مردم بیش از این علاف نشند

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*