دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

انتقاد فرماندار بناب از هزینه کردن اعتبارات فرهنگی در بخش‌های دیگر

فرماندار بناب گفت: اعتباراتی که بابت انجام کارهای فرهنگی به نهادهای دولتی، غیردولتی و سازمان‌ها تخصیص می‌یابد باید در ردیف فرهنگی هزینه شود.

فرماندار بناب

به گزارش بناب نیوز، ولی‌الله فرج‌اللهی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که به مناسبت روز شورای فرهنگ عمومی تشکیل شده بود، با موفق خواندن مصوبات این شورا، اظهار داشت: اصلاحات خوبی در خیلی از بخش‌ها اتفاق افتاده که قابل تقدیر است و در برخی موارد جزئی نیز توفیقی حاصل نشده است که پیگیر حل آنها هستیم.

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی بناب با تأکید بر اینکه اعتباراتی که بابت انجام کارهای فرهنگی به نهادهای دولتی، غیردولتی و سازمان‌ها تخصیص می‌یابد باید در ردیف فرهنگی هزینه شود؛ گفت: در بحث عفاف و حجاب به جهت موقعیت مذهبی شهرستان و متدین بودن مردم قدم‌های ارزنده‌ای برداشته شده است در حالی که براساس ارزیابی‌های به‌عمل آمده از وضعیت حجاب کارکنان خواهر ادارات شهرستان، بناب توانسته ۹۹ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را در این بخش کسب کند.

فرج‌اللهی افزود: در بحث مسائل مربوط به برگزاری مراسم‌های عروسی که دغدغه علما و متدینین شهرستان است، با وجود اینکه قانون محدودیت هایی ایجاد کرده ولی خوشبختانه مسائل خلاف شرع انجام نشده و در تلاش هستیم با پیگیری اعضای این شورا تا حد ممکن از مشکلات بکاهیم.

وی از نظارت‌های جدی به آزمایشگاه‌های شهرستان نیز خبر داد و گفت: نظارت خوبی بر آزمایش‌های قبل از ازدواج انجام می‌شود تا مشکلی بعد از ازدواج به وجود نیاید که باعث افزایش طلاق در جامعه شود.

فرماندار بناب اضافه کرد: شهرستان بناب در پیگیری و اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی نسبت به خیلی از شهرستان‌ها کارنامه قابل قبولی داشته و در مقایسه با سایر شهرها کارنامه موفقی داشته است.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*