دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

تقدیر فرماندار بناب از خانواده مرحومه سولماز حیدرزاده اهدا کننده عضو

فرماندار بناب به همراه معاون اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب ، معاون آموزش و پرورش شهرستان بناب و نماینده سازمان مردم نهاد از خانواده مرحومه سولماز حیدرزاده که مبادرت به اهدا عضو فرزندشان نمودند تقدیر و تشکر بعمل آورد.

pjimage

به گزارش بناب نیوز، فرج اللهی ضمن عرض تسلیت با اشاره به حدیث وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا(و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است) بی شک این کار پسندیده و خیرخواهانه شما باعث خشنودی خداوند شده و با بخشیدن زندگی به بیماران نیازمند پیوند اعضا ، گویا به بشریت حیات بخشیدید امیدوارم این روش پسندیده شما در جامعه ما به عنوان یک فرهنگ الهی و انسانی مورد عنایت و اهتمام قرار گیرد .

وی افزود: عمل اهدای عضو یک اقدام بسیار شایسته و ایثارگرانه است اهمیت کار شما به حدی زیاد است که با هیچ‌چیزی قابل جبران نیست.

تقی زاده معاون امور جوانان استان آذربایجان شرقی در این دیدار ضمن عرض تسلیت فرمودند بدون تردید این رفتار ایثارگرانه، و فداکاری ارزشمند در جامعه تا ابد باقی خواهد ماند و نام خانواده شما را در جامعه، زنده نگه خواهد داشت . وی افزود که برای احسان این مرحومه بسته های لوازم تحریر و لوازم ورزشی برای دانش آموزان  مدرسه در دو روستای محروم شهرستان بناب از طرف اداره ورزش و جوانان و فرمانداری بناب اهدا خواهد شد .

در ادامه این دلجویی پیام قدردانی اعضای دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خانواده مرحومه حیدرزاده  قرائت شد.

گفتنی است مرحومه سولماز حیدر زاده ۲۵ ساله در ۱۴ آبان ماه دچار مرگ مغزی شد که با اهداء اعضای بدنش به ۴ بیمار حیات مجدد بخشید و خود به دیار باقی شتافت.

روابط عمومی فرمانداری بناب

کانال بناب نیوز در تلگرام

یک نظر

  1. IP: 95.*.*.225

    روحش شاد. اما سخت است درد از دست دادن فرزند بر والدین. کار نیکوکارانه این خانواده قابل ستایش است.انشاا.. خانواده این مرحوم مورد توجه مسئولین قرار گیرد و دلجویی ها مادی و معنوی باعث ارامش خاطر بازماندگان خصوصا مادر این خانواده گردد. /

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*