دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

آقای رئیس جمهور از گرسنه ماندن مردم اظهار شرمساری کند نه از لغو یک سخنرانی!/ تریبون خانه ملت در اختیار آقای مطهری است

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است آقای رئیس جمهور از گرسنه ماندن مردم و از مشکلات معیشتی که در جامعه بیداد می کند، اظهار شرمساری نمایند نه از لغو شدن یک سخنرانی!

اعزازی ملکی

به گزارش بناب نیوز، ضیاء الله اعزازی ملکی با اشاره به حواشی پیرامون لغو سخنرانی علی مطهری در شهر مشهد، اظهار کرد: مسوولان نظام باید بدانند سرگرم شدن به مسائل و موضوعات فرعی، آنها را از رسیدگی به موضوعات کلان کشور باز خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: واقعا چه معنی داشت، روسای سه قوه کشور ما نسبت به این موضوع انقدر حساسیت به خرج بدهند تا در این بین، موضوعات اساسی روز کشور به فراموشی سپرده شود.

وی با عادی دانستن این اتفاق، تصریح کرد: اتفاقی افتاده است و باید به صورت قانونی مسئولین مربوطه بررسی های لازم را انجام دهند و در آخر نیز نتیجه هم به اطلاع همه می رسد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی افزود: لغو سخنرانی ها در کشور مسوق به سابقه است و تاکنون نیز سخنرانی عده ای از سیاستمداران دیگر نیز در برخی نقاط کشور لغو شده است ولی چرا آقای رئیس جمهور در مورد آنها چیزی بیان نکرده و واکنشی نشان نداده است؟

وی در بخش دیگری از سخنان خود از شرمسار بودن رئیس جمهور به خاطر لغو یک سخنرانی انتقاد کرده و گفت: بهتر است آقای رئیس جمهور از گرسنه ماندن مردم و از مشکلات معیشتی که در جامعه بیداد می کند، اظهار شرمساری نمایند نه از لغو شدن یک سخنرانی!

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آقای روحانی نگران و شرمسار نباشند چون آقای مطهری برای سخنرانی خود مکان پیدا می کند، اگرچه هم اکنون نیز تریبون مجلس در اختیار آقای مطهری است و وی هر چه مطلب و نظریات دارد می تواند در خانه ملت ارائه دهد.

ائل

کانال بناب نیوز در تلگرام

۱۴ نظر

 1. IP: 5.*.*.23

  واقعاً مانده ام چه بگویم در برابر این حرفهای غیر منطقی و بی سر و ته ایشان چه بگویم؟؟؟
  درست است که نان و معیشت مزدم خیلی مهم است اما اگر جناب حاجی یادش بیاید این انقلاب با شعار استقلال آزادی شکل گرفته است نه آب و نان.اگر امروز نایب رییس مجلس و فرزند امثال مطهری ها نتوانند حرف خویش را بر زبان جاری کنند امثال من اگر از گرسنگی هم بمیریم جرات بر زبان آوردن همین گرسنگی خویش را هم نخواهیم داشت همین وضعی که الان هم هست.اگر مطهری تریبون سخن گفتن مجلس را دارد شما هم دارید پس چرا در شهرستان دوره میفتید و اینجا و آنجا حتی در مورد تیر چراغ برق هم اظهار نظر میکنید؟؟؟مطهری نشان داده چه در مجلس و جه در بیرون آن درد مردم دارد ودر مردم هم فقط آب و نان نیست اگر چنین بود که این مردم در زمان رژیم شاه کمبودی نداشتند از این نظر که بخواهند انقلاب کنند.این مردم انقلاب کردند تا آزادانه سخن بگویند اما امثال جنابعالی آزادی را تا حدی قبول دارین که باب میل شما سخن گفته شود و لیکن همه باید خفه خون بگیرند حتی رییس جمهور یک کشور اگر باب میل شما سخن نگوید مایه تاسف شماست .
  حاجی جون ، شتر سواری دولا دولا نمیشه(البته امثال جنابعالی ثابت کردن در سپهر نظام سیاسی ایران همه چیز امکانپذیر هست)،نمیشود به اسم نماینده مردم رفت مجلس و اعتقادی به حقوق شهروندی نداشت.مطهری حتی اگر نایب رییس مجلس هم نباشد به عنوان یک شهروند حق دارد حرف خود را بگوید.شاید برای چند روزی با حکم دادستانی و باتوم بشود دهان مردم را بست ولی تا کی ؟؟؟؟قبول کنید که کوچکترین حرکات و سکنات و گفتارهایتان آمیخته با حب و بغض سیاسی است .ای کاش ذره ای در میان مردم واقعی باشید و نظرات آنها را بشنوید که چه میگویند؟؟مردم واقعی آنهایی اند که تریبون ندارند برای داد کشیدن و تکفیر دیگران.آنهایی که زبان در کام فروبرده اند و گوش شنوایی برای حرفهای خود نمی یابند.
  حاجی جون برای این سخنان تاسف آمیز شما جواب مفصل بسیار است اما باز گوش شنوایی اگر پیدا شود………..

  • IP: 176.*.*.172

   احتمالا حاجی جون دوست داشت خودش برود و در مشهد سخنرانی کند
   اودا حایدان اولار.
   البته حاجی ما اصلا” انتظار نداریم شما نظریه پرداز باشید مجبوریم ۴ سال تحملت کنیم.
   برادر من به جای حرفهای بی منطق دنبال طرحهای بناب باش البته با این افاضاتی که دارید بعید میدانم دولت روحانی محلی به شما بگذارد و مرقومه ی شما را حتی بخوانند

  • IP: 2.*.*.199

   علی اقا مثل اینکه حب و بغض شما کمتر از به قول شما حاجی نیس و گرنه همه میدونن این مسئله شیون لیلی است چرا این حرفا زمانی که دیکر منتقدین دولت سخنرانیشان لغو میشود زده نمی شود به قول شما آزادی و …
   برید کمی مطالعه کنید

 2. IP: 84.*.*.32

  این نوع موضع گیری از نمایندگانی چون نماینده محترم بناب دور از انتظار نیست چه در دوره قبلش و چه حال حاضر و جای تاسف از کسانی است که دم از روشنفکری و آزادی و مسایل سیاسی می زنند ولی در عمل دنبال چنین شخصی می افتند(قابل توجه به اصطلاح روشنفکران محترم و کسانی که می گفتند آقای اعزازی در این دوره اشتباهات گذشته اش را تکرار نخواهد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/)البته این سخنان را با صحبت های شیخ رضا در مجلس نیز باید مقایسه کرد؟؟
  اما سوال از نماینده محترم که خواستند و اگر جوابی داشتند حتما پاسخ دهندشما حتما قانون اساسی را مطالعه کرده اید که در اصول مختلف آن به آزادی بیان اشاره گردیده و این حرفها از نماینده که جایگاه سیاسی دارد بعید است دوم اینکه ایجاد فضایی جهت سخنرانی نیز بخشی از وظایف قانونی دولت و رئیس جمهور است سوم اینکه حل مشکلات معیشتی نیازمند قوانین و تصویب بودجه است شماها در این مورد چه اقدامی کرده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  • IP: 5.*.*.57

   جناب رها ی عزیز. با سلام خدمت شما و بازدید کنندگان سایت بناب نیوز. بنده نظرتون را لایک زدم و با شما و کامنت جتاب ali موافقم. حاجی جان، اولا دولت پاسخ گوی بی مسئولیتی های خودش باید باشد نه شرمسار گندکاری های اسلافش. بیکاری را او ایجاد نکرده. وقتی چوب بستنی را هم دولت قبلی از خارج وارد میکرد و کارخانه ها تعطیل میشد و سرمایه گذاران پولشان را در خرید و فروش زمین و ارز و سپرده بانکی و… میخواباندند این شرمساری ها گریبان مسئولین را میگرفت و امثال جنابعالی بجای تظاهرات در مجلس باید به دولت محبوب تان تذکرات را میدادید. ثانیا وقتی یک عضو هیات رئیسه مجلس نیز نتواند در این مملکت سخنرانی کند و خلیفه خود خوانده زورش از هیات رئیسه بیشتر باشد ظاهرا از نظر جنابعالی نیاز به شرمساری ندارد؟
   رها جان، در مورد حمایت روشنفکران از حاجی نیز باید گفت: آنان بدین در نه پی حشمت و جاه آمده اند/ از بد حادثه آنحا به پناه آمده اند. شیخ بزرگوار در تهران به راست چراغ راهنما میزد و در بناب به چپ میچرخید. او خود را نماینده یک محله می پنداشت و حافظ منافع نمازگزاران یک مسجد بود و بس. غیر از این دو نفر هم کسی نبود که از آن حمایتی شود.

 3. IP: 5.*.*.37

  این فرزند مطهری هم موی دماغ شده است. نماینده هرچه کم سواد باشد و مطیع، بهتر! اصلا سواد مایه دردسر است. برگردیم به دوران مکتب!

 4. IP: 5.*.*.82

  باسلام
  واقعآ باید دست مریضا گفت به چنین نماینده که دل و جرعت دارد حرف حق را مستقیماٌ به ریس جمهور بگوید

 5. IP: 91.*.*.143

  خوشبختانه با توجه به اینکه ۳ وزیر پیشنهادی دولت محترم و عالی قدر رای موافق گرفته اند می توان نتیجه گرفت قشر فرهیخته و اندیشمند مجلس نسبت به قشر مخالفان دولت در اکثریت قرار دارند ومی توان به آینده امیدوار بود.

 6. IP: 91.*.*.143

  آقای اکبری جدی می فرمایید یا محض مزاح فرمودید؟؟ به هر حال مریضا نه مریزاد و جرعت نه جرأت البته ممکن است اگر قصد مزاح داشتید خودتان عمدا اشتباهی بنویسید ولی اگر جدی می فرمایید داشتن چندین غلط در هر خط از نوشته هایتان امری عادی است
  فقط خواستیم جدی یا مزاح بودن را مشخص فرمایید تا از روی آن رای منفی یا لایک بگیرید

 7. IP: 2.*.*.89

  سلام
  عزیز مونده به سلیقه هر کس که با توجه به سوادش چگونه تفصیر کنه
  خوبی اعزازی در این بود که نسبت به تکمیل طرحهای قدیمی اقدام نموده عنوان بیمارستان شهدا و دانشگاه و مردمی بودنش

 8. IP: 83.*.*.119

  جناب اعزازی تو این دوره کسب مجوز احداث پتروشیمی بناب و توسعه نیروگاه بناب رو تو اولویت ها قرار بدید لطفا

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*