دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

تصویب طرح تحقیق و تفحص در خصوص کالای قاچاق در مجلس/ مردم منتظر نتایج اقدامات اقتصادی هستند

نماینده مردم بناب در مجلس با اشاره به تصویب طرح تحقیق و تفحص در خصوص کالای قاچاق گفت: این تحقیق و تفحص برای تقویت صادرات و ایجاد اشتغال بوده تا بلکه بتوانیم کشور را با تکیه بر محصولات تولیدی بدون اتکا به نفت اداره کنیم.

ضیاء‌الله اعزازی ملکی

به گزارش بناب نیوز، ضیاءالله اعزازی ملکی در جلسه بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص نحوه صدور گواهی مبدأ گمرکی در جمع مسئولان و صادرکنندگان منطقه اظهار داشت: بزرگ‌ترین موضوع کشور موضوع مسائل اقتصادی است و آن موقعی به سمت بهبودی حرکت خواهیم کرد که به صادرات بها دهیم و در جهت رفع مشکلات صادرکنندگان قدم برداریم.

وی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: همان طوری که مقام معظم رهبری هم اشاره داشتند باید از دادن آمار و ارقام بگذریم و مردم در عمل نتایج اقدامات صورت گرفته را لمس کنند.

اعزازی ملکی اضافه کرد: اگر مراحل صادرات را تسهیل کنیم آن موقع شاهد افزایش صادرات و در کنار آن ایجاد اشتغال خواهیم بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی سپس از آمادگی مجلس برای افزایش تسهیلات برای صادرکنندگان و همچنین تسهیل امور و فرآیند صادرات خبر داد و افزود: قطعاً با افزایش میزان صادرات میزان تولید بالا رفته و افزایش میزان اشتغال را شاهد خواهیم بود.

اعزازی ملکی با اشاره به تصویب طرح تحقیق و تفحص در خصوص کالای قاچاق تصریح کرد: این تحقیق و تفحص در راستای تقویت صادرات و ایجاد اشتغال بوده است تا بلکه بتوانیم کشور را با تکیه بر محصولات تولیدی بدون اتکا به نفت اداره کنیم.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگ‌ترین موضوع کشور موضوع مسائل اقتصادی است و آن موقعی به سمت بهبودی حرکت خواهیم کرد که به صادرات بها دهیم و برای رفع مشکلات صادرکنندگان قدم برداریم.

وی از تلاش و همکاری‌های مسئولان گمرک آذربایجان‌شرقی، گمرک شهرستان، اتاق بازرگانی تبریز و همچنین صادرکنندگان و تولیدکنندگان شهرستان بخاطر افزایش میزان صادرات شهرستان بناب تقدیر و تشکر کرد.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*