دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

خاطیان حادثه قطار مسافربری تبریز-مشهد در هر رده ای بازخواست می شوند/ به دنبال احقاق حقوق مردم در مجلس هستیم

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مطمئن باشند اهمال و کوتاهی در انجام مسوولیت در هر رده ای که باشد زیر سوال رفته و مجلس با تمام قدرت وظیفه پیگیری و نظاتر خود را انجام خواهد داد.

به گزارش بناب نیوز، ضیاء الله اعزازی ملکی با اشاره به حادثه دیروز برخورد دو قطار مسافربری که عازم مشهد مقدس بودند و منجر به کشته و مجروح شدن عده زیادی از هم وطنان شد، با اظهار تاسف و تاثر به دنبال این حادثه، خواستار بررسی موضوع در همه سطوح برای مشخص شدن علت حادثه شد.

وی با بیان اینکه مسوولان باید هر آنچه در توان دارند در انجام مسوولیت های خود کوتاهی نکنند، تصریح کرد: به عنوان نماینده قانونی مردم در خانه ملت به جد این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا مسببان معرفی شده و به افکار عمومی نیز پاسخ داده شود.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم مطمئن باشند اهمال و کوتاهی در انجام مسوولیت در هر رده ای که باشد زیر سوال رفته و مجلس با تمام قدرت وظیفه پیگیری و نظاتر خود را انجام خواهد داد.

اعزازی ملکی در پایان به مردم قول داد که نمایندگان مجلس مسوولیت خود را به نحو عالی انجام داده و احقاق حق مردم را صورت خواهند داد.

ائل پرس

کانال بناب نیوز در تلگرام

۴ نظر

 1. IP: 176.*.*.172

  آقایان نماینده میشه از مصیبت و درد و غم و اندوه مردم سوء استفاده نکنید در راستای منافع خودتان، تو رو خدا بس است بجای این حرفها یه فکر اساسی به این مملکت کنید البته اگه سطح تفکراتتون و سطح سواد و تخصص تان این اجازه را برای شما بدهد، البته که نمیتوانید و این تقصیر شماها نیست بلکه تقصیر ماست که به افرادی چون شماها رای دادیم.

 2. IP: 176.*.*.31

  خواهش میکنم این نکته ریز رو توجه فرماببد: وفتی افراد با سفارش این و اون در دستگاهها و ادارات استخدام میشن باید منتظر چنین حوادثی باشیم. چشم یسته میتوان گفت فردی که دستور حرکت قطار سمنان رو داده با پارتی و سفارش استخدام شده و چون پشتش گرمه مجازات سختی نخواهد دید. نکته جاب تر اینجاست که اکثر این سفارشات از سوی نمایندگان مجلس صادر میشه. دوره های قبل شاهد بودیم که افراد چگونه با سفارش در دانشگاه آزاد و بیمارستان شهدا استخدام شدند. و حالا فریاد وااسفا سر میدهند…

  • IP: 91.*.*.153

   بلاشک یکی از مسئولین رده بالای راه آهن سمنان فرد نالایقی بوده که به سفارش نماینده محترم سمنان یا دامغان به این سمت منصوب شده است و این افتضاح به وجود آمده است

 3. IP: 2.*.*.131

  حاجی فرصت تغییر در ادارت را پیدا کرده اید که به این مسایل هم برسید / همون طور که دوستمون در بالا گفتند تقصیر مردمی است که این آقایان را انتخاب می کنند مثلا یه مقایسه ای با نمایندگان همین دوره نظیر دکتر صادقی و مطهری رو با نماینده خودمون بکنین آنوقت نمیشه به آقای اعزازی ایراد گرفت بلکه خود کرده را تدبیر نیست و تشکر از بناب نیوز به خاطر تایید نظرات موافق و مخالف حال آنکه سایت … به خاطر جهت گیری یک سویه اش هیچ کامنتی را تایید نمیکنه

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*