دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

مطالعه کتاب هنگام مسافرت های درون شهری در بناب

به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق آحاد مختلف مردم و شهروندان برای استفاده از کتاب حدود ۱۰۰ جلد کتاب در اتوبوس ها، مینی بوس ها و تاکسی های شهری توزیع شد.

به گزارش بناب نیوز، رئیس سازمان اتوبوسرانی شهرستان بناب با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق مردم و شهروندان حدود ۱۰۰ جلد کتاب در وسائط نقلیه عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و تاکسی های شهری توزیع شد.

نادر داودی افزود: سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی بناب با مشارکت کتابخانه های عمومی این شهرستان کتاب هایی با مضامین فرهنگی، اجتماعی بصورت رایگان توزیع نموده است تا نقشی در همگانی کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه داشته باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت استفاده از فرصت ها و وقت های صرف شده در سفرهای درون شهری این سازمان با استفاده از این موقعیت در صدد پر کردن بهتر وقت مردم و نیز پر کردن خلاء موجود با توزیع کتاب در زمینه های مختلف اعم از مختصری از وضعیت شهر بناب، قوانین، وصایای شهدا، کتب آشپزی، علمی و کودکان برآمده است.

رئیس سازمان اتوبوسرانی بناب یادآور شد: در صورت استقبال مردم و شهروندان از این طرح به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی نسبت به توزیع کتب بیشتر در وسائط نقلیه عمومی اقدام خواهد شد.

مهر

کانال بناب نیوز در تلگرام

۲ نظر

  1. IP: 95.*.*.123

    چند روز پیش چند خانوم برای فروختن کتب عمومی مثلا درمان بیماری ها در خیابانهای بناب در حال یافتن خریدار میگشتند، پرسیدم تا این ساعت یعنی ۱٫۳۰ظهر چند جلد کتاب فروختید فرمودند ۸ جلد!!! از تبریز تا بناب ، عجب شیر رکورد دار خرید کتاب معرفی شد. علت را جویا شدم فرمودند همه به اینترنت دسترسی دارند و در تلگرام در حال مطالعه هستند.!!!

  2. IP: 185.*.*.106

    توزیع ۱۰۰ جلد کتاب در یک شهر ۸۰ هزار نفری بین دهها دستگاه اتوبوس و صدها دستگاه تاکسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه میشه ؟؟مگه داریم؟؟؟؟

    زحمت کشیدین ، خدا قوت اخوی ..خسته نباشین جداً……………..

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*