یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

شهردار بناب به همراه ۲ کارمند دیگر این شهرداری دستگیر شدند

در ادامه دستگیری‌ها در شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب شهردار این شهر به همراه دو کارمند دیگر شهرداری بناب دستگیر شدند.

دستگیری

به گزارش بناب نیوز، با دستگیری این سه نفر مجموع دستگیرشدگان در پرونده رشوه و تبانی در شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب تاکنون به ۱۸ نفر رسید و تحقیقات نیز در این مورد همچنان ادامه دارد.

همچنین تاکنون در بین دستگیرشدگان شهردار، یکی از معاونان شهردار، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر، ۱۰ نفر از کارکنان شهرداری به چشم می خورد و ۵ نفر دیگر نیز افرادی هستند که در بحث ساخت و ساز فعالیت داشته‌اند.

هنوز برآورد دقیقی از مبالغ تبانی و ارتشاء در ارتباط با پرونده شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب وجود ندارد و با این حال پرونده همچنان برای بررسی بیشتر مفتوح است.

این گزارش می افزاید، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بناب ضمن تأیید خبر دستگیری شهردار بناب خاطرنشان کرد: برای انتخاب سرپرست جدید شهرداری بناب منتظر نظر و پاسخ مسئولان استانداری خواهیم بود.

گفتنی است، شهردار بناب در ۱۶ اسفند سال ۱۳۹۳ با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر بناب به این سمت انتخاب و در فروردین ماه سال ۱۳۹۴ رسماً به عنوان شهردار بناب معرفی شد.

شهرستان ۱۴۰ هزار نفری بناب در ۱۱۰ کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده و درجه شهرداری آن هشت است و ۴۱۷ کارمند و کارگر در این شهرداری مشغول به کار هستند.

همچنین تعداد اعضای شورای اسلامی شهر بناب به نسبت جمعیت آن ۹ نفر است.

پیش از این نیز شورای شهر مرند و اسکو منحل شده بود و سلب عضویت چهار شورای شهر تبریز و دستگیری چند نفر از مدیران شهرداری تبریز، دستگیری در شهرداری‌های و شورای شهرهای بناب و  شهرداری هادی‌شهر از دیگر پرونده‌های شوراهای شهر و شهرداری‌های استان است.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام

۲۲ نظر

 1. IP: 83.*.*.167

  کفشنوچی یا برزگر جلالی؟؟؟

 2. IP: 5.*.*.163

  ظاهراتوشهرداری همه براخودشون کارمیکردن.

 3. IP: 95.*.*.80

  رسیدگی به امور شهرداری از ماهها قبل از تهران شروع و به تبریز و نهایتا” به بناب رسید. فعلا انطور که مشخص است رسیدگی به مشکلات و فساد سایر ادارت در برنامه تحقیق یاران امام زمان قرار ندارد ولی در همین وب سایت به این عزیزان ضمن عرض خسته نباشید ، عنایت و توجه به امورات سایر ادارات را خواهانیم. امید است صدای مردم به گوش این عزیزان برسد و نتیجه انرا هرچه زودتر مردم ببینند. اما یک نکته دیگر جهت توجه این عزیزان که البته قطعا انها اگاه به امورات هستند ، عزیزانی مثل اقای ع . ش و بعضی از یاران هم ردیف انها که امروز حضور فیزیکی در شهرداری ندارند در طول خدمتشان شهرداری را ملک خود میدانستند و بخاطر عدم توجه مسئولین مردم را رنجاندند و سلیقه ای برخورد کردند و اگر فسادی باشد انها زیر بنای انرا ریختند و ما امروز به یمن نوع برخورد انها شاهد هرج و مرج و دهن کجی بعضی از کارکنان شهرداری به مردم هستیم. ضمن یاد آوری مجدد به مسئولین مربوطه و ضمن عرض ادب و احترام بخاطر توجهشان به مشکلات مردم در ادارات یک نیم نگاهی هم به سایر ادارات بیندازند تا دل مردم را شاد و دشمنان این مردم و نظام را دلسرد نمایند./ یا علی مدد.

 4. IP: 46.*.*.125

  شهردار فقط بابازاده

  • IP: 5.*.*.84

   داداش شما هم مثل بنده ادم شناسیدبیچاره بابازاده هرهفته افتتاح داشت می دانی چرا.
   چون مردانه جلوی رانت خواری وبده بستانهای شیخ وشورا ایستاده بود وریالی به شیخ وپدرش وشوراها ندادودرعوض برای ابادانی شهر ازهیچ کوششی فروگذارنبود

 5. IP: 91.*.*.58

  با دستگیری شهردار محترم منتظر اعضای شورای شهر باشیم که پایشان در این پرونده باز شود چون بعید نیست دستشان در یک کیسه باشد برخی اعضای شورای شهر با وجود شناخت کافی از شهردار محترم وپرونده درخشان وی در دانشگاههای آزاد مراغه و بناب عمدا وی را انتخاب کردند تا در مواقع لزوم دستی در یک کیسه داشته باشند بدا به حال مردم بناب

 6. IP: 185.*.*.93

  جناب برزگز جلالی ! تو که با فکر روشن و سواد رسانه ای و روزنامه نگاری پا به این شهر گذاشتی و در اندک مدت با وجود کسر بودجه تغییراتی انجام و پای برخی اعضای شورا را ازاتاق های شهرداری قطع کردی ، آنان گوشتت را حلال و فتیله ات را بستند امروز باید تاوان عزل شهردار باسواد اسبق را بدهند. اینجا شهر شریح قاضی ، شهر بده بستان ، و… است. حتی از بلند پایگان هم وقتی خرشان از پل گذشت حمایتت نکردند. انها که درجلسات مشورتی تو را شناختند , و با افکار و دیدگاهت اشناشدند، هنوز دوستت دارند . شیاطین و فتنه انگیزان شهر از زبان ساده لوحان گفتند که تو بودجه را صرف گلکاری میادین کردی. وقتی گفتی زنان خانه دار بناب افسرده هستند و میخواهی کارهایی برایشان بکنی، گفتند : میخواهد کشف حجاب کند! لعنت بر مفسدان بناب که میخواهند از هر راهی نان حرام به فرزندان خود بخورانند . اگر فریب خوری نباشد ، فریبنده ای هم وجود نخواهد داشت .این سخن ، پایدار است درهمه جا و درهمه زمانها! اگر فریب خوری نباشد عوامفریبی هم نخواهدیود.

  • IP: 37.*.*.216

   بدا به حال بناب که نظردهنده ای تفرقه افکن. داردمثل شماهادارد کسانی که باروحیه روستایی وشهری نظرمی دهند تیشه به ریسه بناب می زنند بنا ب لیاقت پیشرفت بیشتر ازاینها دارد اگرنادانان بانظرهای ابکی بگذارندار

 7. IP: 91.*.*.35

  سلام علیکم
  احتراما شایان ذکر است انتشاراین تیتر با این مضمون طبق قانون جرم است نشر اتهامی که فعلا ابعاد و جوانب آن محرز نشده جرم است لطفا از نشر اکاذیب خوداری فرمایید وگرنه علیه شما مدیر سایت اعلام جرم خواهد شد و یادتان باشد اتهام با مجرم بودن متفاوت است احضار شهردار برای روشن شدن پیرامون قضیه رو تیتر نمیزنن دستگیری شهرداری!! واقعا برای شما متاسفم که راحت اجازه میدهید با ابروی کسی باستناد اینکه در معرض اتهامی قرار گرفته بازی کنید بهتر است ماده ۷۴۶ قانون رو هم در این زمینه متذکر شوم مدیر سایت محترم باید در مورد نگارش بی ملاحظه این تیتر عذر خواهی کند.
  درج هرگونه نوشته؛ اظهار نظر به سبب جذب مخاطب بدون روشن شدن ابعاد قضیه از سوی مقامات قضایی نشر اکاذیب است و تبعات سنگینی دارد

  • IP: 95.*.*.253

   البته حق با شماست.هنوز حکمی بر این همشهریان داده نشده است. اما ایا به نظر شما این همه بگیر و ببند در شهرداری بدون اسناد است؟! اما این مطالب در خبرگزاری فارس نیز درج شده است. اما همانطور که میدانید این دستگیری ها توسط دادگستری و سازمانهای اطلاعاتی صورت گرفته است.اگر مایلید شکایتی صورت گیرد باید شکایت خود را بر کسانیکه این همشهریان را دستگیر کردند بکنید! قطعا مسئولین رسانه ها بر وظایف خود واقف هستند./ اگر مایلیم جامعه سالمی داشته باشیم باید ریشه های فساد را خشک کنیم. اگر مردم شریف هم وظایف خود را در قبال جامعه انجام ندهند باید انتظار بی انظباطی های مختلف در جامعه باشیم. سکوت شهروندان در قبال فساد و بی بند باری ها باعث خواهد شد تا جامعه بی نظمی داشته باشیم و امید به زندگی در جامعه کاهش میباید. همه مردم در قبال هم مسئول هستند و برای بهتر زیستن باید دست به دست هم دهیم و تلاش کنیم. امیدواریم همانطور که فرمودید جرمی مرتکب نشده باشند. وگرنه باید مرتکبین جرم ،تاوان عدول از قوانین و تعرض بر حقوق جامعه را در قبال مسئولین و مردم خود بدهند.

  • IP: 166.*.*.199

   حتمافامیل شهردارین/ضمنایک استادسابق دانشگاه آزادچطوری کارخونه دارشده بود…؟وقتی شهردارشدمچشوگرفتن خب.حالامیخواست توانتخابات مجلس هم شرکت کنه که عمرا صلاحیت بدن بهش اگه هم بدن بنابی ها بهش رای نمیدن.این کارهایی هم که توشهرداری کرده هیچکدومش علمی نیست…توخیابونهاآدم سردر گم میشه بااون طرح هاش/مقامات کاربلدنیستن اینطوری بجاحل اساسی مشکلات الکی رنگ مشکلات روعوض میکنن.ممنون ازمدیریت سایت ازبابت نشریه خوبشون

 8. IP: 212.*.*.106

  سلام. این روزها وافعا جای آقای دکتر برزگر جلالی شهردار محبوب و فراموش نشدنی بناب خالیه. فقط ایشون میتونه آبروی از دست رفته بناب رو برگردونه و ناجی بناب باشه. کاش بزرگان شهر بروند سراغش و به هر وسیله ای که شده ایشان را به شهر بیاورند بعنوان فرماندار . ایشان تنها نجات دهنده بناب خواهد بود والسلام

  • IP: 95.*.*.250

   برادر بزرگواراگر شما نظرندین هیچ کس فکر نمی کند که لالی ثانیا این اظهارنظرهای شما وامثال شماهاابروی شهررابه این روزانداخته بدا به حال شهری که تئوریسینش توباشی برزگرجلالی ک… بودعین شما

   • IP: 84.*.*.244

    کینه بزرگی داری از برزگر جلالی! پارکینگی هستی ؟ یعنی برج سازی؟ بابا اون دیگه نمیاد بناب برو بناب را توسعه بده .کی حرف شهری و دهاتی زده؟ که توهمه جا اونو علم میکنی!

 9. IP: 95.*.*.232

  اعضای محترم شورا طوری افاضات می فرمایند مثل اینکه شهردار را افرادی جز اونها نازل کرد ند!!؟؟

 10. IP: 91.*.*.58

  جای تاسف برای افرادی است که پارتی ندارند و توان پرداخت رشوه را هم ندارند و برای ساختن سرپناه کوچکی برای خود و خانواده باید ده ها بار پله های امارت (نه عمارت) شهرداری را بالا و پایین بروند و دهها میلیون تومان با عناوین مختلف قانونی و غیر قانونی به حساب شهرداری واریز کنند تا بتوانند در ملک شخصی خود کلبه ای برای خود بسازند و آن یکی هم به راحتی با پرداخت در صدی از این مبلغ به کارکنان شهرداری و اعضای شورای شهر به عنوان رشوه و یا داشتن پارتی پروانه ساخت واحدهای چند طبقه تجاری و مسکونی وخدماتی را به راحتی دریافت نمایند

 11. IP: 2.*.*.12

  شهر هزاران مشکل داره ولی مسوله………………. داره

 12. IP: 2.*.*.111

  باید از سازمان اطلاعات سپاه تشکر کرد که به این موضوع ورود کرده
  به امید روزی که همه ادارات در سلامت کامل به مردم خدمات دهند

 13. IP: 185.*.*.236

  از مدیر سایت میخواهیم در خصوص سرقت!(نه اختلاس) اموالی که از اداره (ص. و س.) بناب شده هم خبر بنویسند تا چشم مردم روشن بشه!!!!!!

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*