جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

دولت به جای ارتباط با آمریکا، وضعیت اقتصاد و اشتغال را حل کند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بناب به مشکلات امروز کشور اشاره کرد و گفت: در دولت یازدهم، بجای اینکه اشتغال و اقتصاد موضوع مهم و اصلی برای دولت باشد، متاسفانه راه را فقط در ارتباط با آمریکا می‌دانند.

به گزارش بناب نیوز، میرزایی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بناب در جمع نمازگزاران مردم بناب با اشاره به جریان های فعالیت کننده در کشور و مقوله تقسیم بندی جناح ها توسط مقام معظم رهبری با عنوان انقلابی و غیر انقلابی، گفت: از افتخارات جریان انقلابی پیروزی انقلاب اسلامی با سلاح ایمان دین و آگاهی بود.

وی با اشاره به ویژگی نیروهای انقلابی، افزود: حفظ انقلاب از آغاز تا کنون با وجود همه تحریم ها و کارشکنی های دشمنان خارجی و مزدوران آنها در داخل و همچنین متحد کردن ملت در برابر گروه های جدایی طلب از ویژگی های نیروهای انقلابی است.
میرزایی تاکید کرد: در جمهوری اسلامی بر خلاف سایر نظام های حکومتی، تغییر حکومت از شاهنشاهی به اسلامی و تغییر قانون اساسی با رای و همت مردم انجام گرفته که نشان دهنده ایستادن ولایت فقیه در برابر دیکتاتوری است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بناب با بیان اینکه در کشورهای مدعی حقوق بشر چنین چیزی اتفاق نمی افتد، گفت: نیروهای جریان انقلابی همین مردم هستند که در برابر فشارها ایستاده اند.

وی پایبندی به مبانی و ارزش های انقلابی و اسلامی، پایبندی به استقلال کشور، حساسیت در برابر نقشه دشمن و عدم تبعیت از دشمن و داشتن تقوای دینی و سیاسی را از ویژگی های دیگر نیروهای انقلابی عنوان کرد.
میرزایی در بخش دیگر سخنان خود به ویژگی های جریان غیر انقلابی اشاره کرد و گفت: خطرناک ترین دسته در کشور، جریان غیر انقلابی و دسته منافق همان نفوذی ها هستند که در مقام عمل بر خلاف رهبری و مقام معظم رهبری عمل می کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بناب با بیان اینکه مشخصه اصلی این جریان های غیر انقلابی القای وابستگی به آمریکا برای مردم است، تاکید کرد: در قضیه نوشیدن جام زهر حضرت امام(ره) دستان پشت پرده، همین جریانها بود.

وی با اشاره به راه اندازی فتنه های ۷۸ و ۸۸ و خونریزی های صورت گرفته در کشور توسط دشمنان داخلی نظام و حمایت دشمنان خارجی، گفت: عده ای در داخل با دادن اطلاعات به دشمن درصدد تحریم ایران شدند، بنابراین سران فتنه باید زودتر از اینها اعدام می شدند؛ اما به فضل و کرم جمهوری اسلامی است که هم اکنون زنده اند.
میرزایی در ادامه به مشکلات امروز کشور اشاره کرد و گفت: در دولت یازدهم هم عوض اینکه اشتغال و اقتصاد موضوع مهم و اصلی برای دولت باشد، راه را فقط در ارتباط با آمریکا می دانند و متاسفانه فسادهای اقتصادی و ماجرای حقوق های نجومی را ذخیره نظام معرفی می کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بناب در پایان گفت: ما قصد تخریب هیچ شخص یا جناحی را نداریم، اما باید توجه داشته باشیم، هیچ وقت به نمایندگان جریان غیر انقلابی رای ندهیم.

خبرگزاری دانشجو

کانال بناب نیوز در تلگرام

۴ نظر

  1. IP: 2.*.*.237

    سران فتنه باید زودتر از اینها اعدام می شدند!!!!!ما قصد تخریب هیچ شخص یا جناحی را نداریم???!!!!
    شما خیلی بی طرفید برادر قصد تخریب اصلن ندارید ماشالله

  2. IP: 5.*.*.203

    فقط تو مونده بودی اظهار نظر کنی خخخخخخ

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*