دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

فرماندار بناب: هنر تئاتر در انتقال مفاهیم و موضوعات اجتماعی به خانواده‌ها نقش مهمی دارد

فرماندار بناب گفت: اگر امروز در جامعه آسیب‌های اجتماعی زیاد است هنر و در رأس آن تئاتر می‌تواند در انتقال این مفاهیم نقش بزرگی ایفا کند.

فرماندار بناب

به گزارش بناب نیوز، ولی الله فرج اللهی در آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره تئاتر شهرستان بناب که با حضور جمعی از هنرمندان و علاقمندان به هنر تئاتر برگزار شد، با اشاره به نقش تئاتر و هنر نمایش در انتقال مفاهیم و موضوعات اجتماعی به مردم و خانواده‌ها اظهار داشت: اگر امروز در جامعه آسیب‌های اجتماعی زیاد است هنر و در رأس آن تئاتر می‌تواند در انتقال این مفاهیم نقش بزرگی ایفا کند.

وی افزود: اگر از افزایش اعتیاد در جامعه نگران هستیم هنر تئاتر می‌تواند در کاهش اعتیاد و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی تأثیرگذار باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با بیان اینکه امروز استفاده از فضای مجازی و علاقمندی مردم به این سمت هنر نمایش و تئاتر را تحت الشعاع قرار داده است؛ گفت: ولی با این حال باز هم تئاتر می تواند نقش خود را به خوبی ایفا کند.

فرج‌اللهی از مسؤولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن نمایش شهرستان و هنرمندان تئاترخواست در موضوعات کاهش آسیب‌های اجتماعی، بحث ترافیک، کاهش اعتیاد و مصرف بی‌رویه از آب بیشتر ورود کرده و از طریق هنر تئاتر این فرهنگ سازی را انجام دهند.

وی ضمن قدردانی از مسؤولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن نمایش شهرستان به خاطر اهتمام در برگزاری هفدهمین جشنواره تئاتر شهرستان بناب اظهار امیدواری کرد که تمام برنامه‌های هنری شامل تئاتر و موسیقی در راستای ارتقای فرهنگ و کاستن از مشکلات و معضلات اجتماعی باشد.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*