جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

صادرات ۵۰ هزار تن خشکبار از بناب به خارج از کشور طی سال۹۵

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال جاری حدود ۵۰ هزار تن خشکبار از این شهرستان به خارج از کشور صادر شود.

به گزارش بناب نیوز، سیروس زاهدی فر در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی و سند توسعه و تدبیر شهرستان بناب با اشاره به نوسازی ۱۸ واحد خشکبار در شهرستان بناب و تجهیز آن ها به آخرین تکنولوژی روز اظهار کرد: تا پایان آبان ماه سال جاری بالغ بر ۲۴ هزار و ۴۸۶ تن خشکبار از شهرستان بناب به خارج از کشور صادر شده است.

وی افزود: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین تجهیز و نوسازی ۱۸ واحد خشکبار و سبزه پاک کنی در این شهرستان ۱۷۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب با بیان اینکه این شهرستان رتبه اول صادرات در استان و کشور را به خود اختصاص داده است؛ تصریح کرد: امروز شاهد تحقق یکی از بندهای سند توسعه و تدبیر شهرستان هستیم.

زاهدی فر همچنین از اختصاص ۱۷۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات به توسعه و راه اندازی ۲۱ واحد تولیدی در شهرستان بناب خبرداد و گفت: تاکنون ۱۷ واحد از این تعداد از تسهیلات استفاده نموده اند و ۴ واحد دیگر نیز در شرف اخذ تسهیلات هستند.

وی یادآوری کرد: یکی از این واحدهای در حال توسعه شرکت لبنی برگزیده است که بزودی با راه اندازی آن برای ۸۵ نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

مهر

کانال بناب نیوز در تلگرام

یک نظر

  1. IP: 5.*.*.124

    مسئول محترم اداره بازرگانی و اداره کار و تعاون و مدیر جهاد کشاورزی و فرماندار!!!وضعیت سبزه انگوری که مردم زحمتکش با کلی مشقت تولید کردند بخاطر عدم حمایت از تولید کننده خیلی افتضاحه.قیمت سبزه کیلویی تا ۳۷۰۰ هم اومده در جالیکه ۴۵۰۰ تومن خرج برداشته…شما ادارات فقط از دلالها حمایت میکنید..یه خورده هم به فکر مردم سختکوش منطقه باشید دکه الان محصول رو دستشون مونده و با کلی حقارت با ۳ ماه چک بیان بدن دست کارخانه دارها. خداشاهده شما ها خیلی بی لیاقت هستید اگر ذره ای به فکر مردم تولید کننده نباشید..

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*