یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

فرماندار بناب: ایجاد اشتغال پایدار اولویت اصلی دولت در این شهرستان است

فرماندار بناب با بیان اینکه تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی نیازمند همدلی و همراهی عمومی است،گفت: ایجاد اشتغال پایدار، اولویت اصلی دولت در این شهرستان می باشد.

فرماندار بناب

به گزارش بناب نیوز، ولی الله فرج اللهی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و سند توسعه و تدبیر شهرستان بناب، با تقدیر از مدیران شهرستان بخاطر تحقق سند توسعه و تدبیر، اظهار کرد: اولویت اصلی دولت در شهرستان بناب ایجاد اشتغال با رویکرد توسعه پایدار است.
وی با تأکید بر تلاش روزافزون و هماهنگ مسئولان و مردم این شهرستان در عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب،خاطر نشان کرد: جلب مشارکت مردمی برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است.
فرماندار بناب با اشاره به ضرورت تلاش همگانی برای تحقق اقتصاد مقاومتی و لزوم اولویت دادن به آن، یادآور شد: تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی به همدلی و همراهی عمومی نیاز دارد.
وی از اختصاص و جذب ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات در بخش کشاورزی شهرستان خبر داد و گفت: ۱۱ درصد از اعتبارات اختصاص یافته به بخش کشاورزی استان در شهرستان بناب جذب شده است.
فرمانده سپاه ناحیه بناب نیز در این جلسه با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی اقتصاد مقاومتی فرهنگ سازی در حوزه صرفه جویی است، گفت: سپاه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی با پرداخت تسهیلات نسبت به راه اندازی ۹ واحد تولیدی کوچک و زود بازده در سطح شهرستان اقدام کرده است.
سرهنگ عمران دوستی از آمادگی سپاه ناحیه بناب برای پرداخت تسهیلات جهت ایجاد واحدهای پرورش ماهی، شترمرغ، احیای باغات انگور و نیز ایجاد مزارع زعفران خبر داد.
ایرنا

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*