دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

معرفی نادر داودی بعنوان سرپرست جدید شهرداری بناب / پرونده مالی شهرداری بناب وارد فاز جدید شد

به‌ دلیل طولانی شدن مدت زمان بازداشت شهردار بناب،شورای اسلامی شهر سرپرست جدید شهرداری بناب را معرفی کرد.

شهرداری

به گزارش بناب نیوز، به دنبال دستگیری شهردار و یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بناب، جمعی از کارکنان و نیز تعدادی از پیمانکاران ساختمانی مرتبط با شهرداری طی دو ماهه اخیر با حکم مقامات قضایی استان آذربایجان شرقی به اتهام ارتشاء و اختلاس طبیعی است مهم ترین وظیفه مدیریت شهرستان و شورای اسلامی در این شرایط حساس تزریق آرامش به شهروندان و مجموعه شهرداری بود.

بر اساس این گزارش، شورای اسلامی شهر بناب به ناچار با اخذ نظریه استانداری و فرمانداری شهرستان اقدام به انتخاب سرپرست شهرداری این شهر برای تعطیل نشدن امورات و ارائه خدمات به شهروندان شد.

شورای اسلامی شهر بناب در حالی تصمیم به انتخاب سرپرست شهرداری گرفت که موضوع بررسی پرونده شهرداری و شخص شهردار طولانی شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب در گفت‌وگوی با خبرنگاران از معرفی سرپرست برای شهرداری این شهر در جلسه شورای اسلامی خبر داد.

علی اصغر رحیم زاده گفت: به دنبال تشکیل جلسه و پس از بحث و تبادل نظر سرانجام نادر داودی به عنوان سرپرست شهرداری بناب انتخاب شد.

این گزارش می افزاید، شورای چهارم شهر بناب از زمان تشکیل تاکنون فراز و نشیب‌های زیادی داشته و به خصوص طی ماه های گذشته با چالش های فراوانی مواجه شده است.

بنابراین شورای چهارم شهر بناب در طول سه سال و اندی عمر فعالیت خود تا قبل از انتخاب نادر داودی ۳ سرپرست و ۳ شهردار را برای کلیدداری شهر بناب انتخاب کرده بود و در جلسه اخیر نیز چهارمین سرپرست شهرداری بناب در دوره چهارم شورا معرفی شد.

برخی اخبار واصله در جلسه اخیر شورای اسلامی شهر بناب برکناری شهردار دستگیر شده این شهر و انتخاب سرپرست جدید برای این سازمان خدمات رسان موافق و مخالفانی نیز داشته است ولی در نهایت نادر داودی به عنوان چهارمین سرپرست شهرداری بناب در دوره چهارم شورای اسلامی شهر انتخاب شد.

گفتنی است، پیش از این نادر داودی مسؤولیت معاونت فرهنگی شهرداری بناب و مدیریت عاملی سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرستان بناب را عهده دار بود.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام

۵ نظر

 1. IP: 95.*.*.76

  جناب آقای شیخ مصطفی باقری بنابی
  بناب زادگان اصیل خوب به یاد می آورند که در سالهای بسیار دور نیز شبیه چنین جریانی در شهرمان بناب واقع شد و طی آن چندین تن از اکابر و ریش سفیدان شهر محبوث گردیدند
  آیا پدر مرحومتان آن روزگاران سخت نیز مثل الان جنابتان بر منزل جلوس و صرفا نظاره گر اوضاع پیش آمده شدند؟
  پر واضح است که شیوه ی برخورد و قرنطینه ی مجموعه ارزشمندی از شهروندان بناب بدین سبک و روش و مدت ،تمام نگاه ها را متمرکز به حضرتعالی نموده و انتظار می رود سکوتها شکسته شود و مدافع همان عزت نفس مد نظر ریاست محترم جمهوری در متن منشور شهروندی ، باشید
  مباد بارگه هایی سیاسی در راستای دور بعد بهارستان نشینی فرزند غیورتان عامل این بی تفاوتی بوده باشد!!!

 2. IP: 139.*.*.116

  شوراهای شهر یکی از منایع هدر رفت پول بیت المال می باشند که هیچ تاثیری نیز در توسعه شهر نداشته و در بیشتر موارد یقینا موجبات ضربه به آن را فراهم می کنند.

 3. IP: 46.*.*.132

  باید منتظر تا ببینیم رقم ۳۰نفر به چند نفر افزایش خواهد یافت ضمنا جای دفاع نیست باید عواقب کارهای خور را بپذیرند..
  شرمنده یم شورای شهر با اینهمه دبدبه و… شرمنده یم شهردار شهر که چندین سال مدیریت خودتون زیر سوال بردید…شرمنده یم ریس شورای شهر و… بابت همه این گندکاریها …

 4. IP: 5.*.*.20

  از این دست ماجراها زیاده، آقای رئیس هیئت رئیسه یک تشکل غیردولتی ( ص – ی ) از شهریور غیرقانونی نشسته تو اداره و جالبه که اصلا هیچ کسی هم توجهی نداره واقعا خجالت اوره

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*