دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

۲ نفر دیگر از کارکنان شهرداری بناب بازداشت شدند/ تعداد دستگیری‌ها در شهرداری و شورای بناب به ۳۰ نفر افزایش یافت

همزمان با معرفی نادر داودی به عنوان سرپرست شهرداری بناب دو نفر دیگر از کارکنان این شهرداری در ادامه دستگیری‌ها در پرونده شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب دستگیر شدند.

دستگیری

به گزارش بناب نیوز، با دستگیری این ۲ نفر تعداد دستگیری ها در ارتباط با پرونده اختلاس و ارتشاء در شهرداری بناب به ۳۰ نفر افزایش یافت.

بر همین اساس تعدادی از افراد دستگیر شده در ارتباط با این پرونده از جمله عضو شورای اسلامی شهر و تعدادی از پیمانکاران مرتبط با شهرداری بناب با حکم قضایی و با قید وثیقه آزاد شده اند و این در حالی است که شهردار بناب هنوز در بازداشت به سر می برد.

اگر چه هنوز برآوردی از مبالغ تبانی و ارتشاء در ارتباط با پرونده شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب وجود ندارد اما بر اساس اظهارات خلیل اللهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز پرونده مزبور همچنان باز بوده و در حال بررسی بیشتر قرار دارد.

همچنین پیگیری و رسیدگی پرونده این موضوع به شعبه ۴ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب تبریز محول شده است.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام

۵ نظر

 1. IP: 95.*.*.76

  امروز سوال بزرگ این است:
  که با تمام جوانب و حب و بغضها و کینه توزی ها و هزاران پستی و بلندی سیاسی و انتخاباتی و روی کار آمدن صدیقی ها و خدادادی ها و اعزازی ها و باقری بنابی ها و به موازات ایشان روسایی رنگارنگ برای ادارات و دانشگاه های بناب و صعود و سقوط هایی عجیب به واسطه ی همین روسای آقایان سیاسیون و فرمانداران متفاوتی که بناب بر خود دیده و از همه مهمتر حذف هایی مطالعه شده که جلو چشمان مردمی هیجان زده و به تعصب وادار شده ، اتفاق افتاده
  و نیز جریان ملی به راه افتاده ی عجیب و غریب در کشور دال بر نظارت بر عملکرد دستگاه ها و ادارات و شهرداری ها و بیدار باش فرصت طلبان بر ادامه ی روند شوم حذف ها ی مخملین در دل عملکرد بحث انگیز مجموعه ی ناظر بر شهرداری !
  آیا امروز
  و در این لحظه
  حذف کفشنوچی با تمام خدمات شگفت انگیزی که در دانشگاه به ثبت رسانیده که تا این لحظه روسای بعد از وی مثقالی نتوانستند حتی آن روند را حفظ نمایند
  و عملکرد خارق العاده در شهرداری که تحسین پایتخت را نیز برانگیخت و نام شهرداری بناب را چونان سر زبانها انداخت که گویی شهری در قواره تبریز است
  آیا حذف این آیینه ی تمام نمای صدیقی کبیر از دفتر سیاسی بناب واقعا و دقیقا و آشکارا به نفع و به ضرر کیست؟

  آیا این شهر محکوم است که روی پیشرفت نبیند!
  آیا محکوم است که جوانان تحصیل کرده اش روی اشتغال نبینند و بجای آن وعده و وعید و هوچی بازی و دل خوش کنک بشنوند و ذاعقه شان آنقدر سقوط کند که با همه تحصیلاتشان به کارگری در فولاد ها تازه با آن همه هیاهو راضی باشد!
  آیا محکوم است که داغ پوزخند شهرهای همجوار مبنی بر فرستادن دانشمندانی رنگارنگ به بهارستان را بر پیشانی تحمل کند!
  و هزاران آیا و سوال دیگر که بی شک خود مردم نیز به ستوه آمده اند از این آشفته بازار سیاسی شهر طوفان زده ی مان

  • IP: 37.*.*.40

   اشتباه شورای بناب این بود که بجای انتخاب یک شهردار اجرایی و کارآزموده ابتدا سراغ یک ژورنالیست جنجالی و بدسابقه رفتند و دیری نپایید که جناب روزنامه نگار هم شهرداری رو با ستونهای روزنامه اشتباه گرفت و گند کار چنان بالارفت که عزلش تنها چاره شهر وشورای شهر بود.اشتباه دوم شورا هم با انتخاب یکنفر غیرمرتبط باشهرداری و بله قربان گوی برخی خواص شهر صورت گرفت که حضور ناشیانه اش شهرداری بناب را جولانگاه بده بستانها و رانت خواری و ارتشا کرد و خود جناب شهردار هم تاخرخره در این منجلاب فرو رفت و سالها خدمت بی منتش را با گوشه زندان عوض کرد و قربانی تصمیمات غلط شوراییان شد.
   نمی دانم درانتخابات پیش رو اعضای فعلی با چه رویی با مردم سخن خواهند گفت وبغیر از به گردن هم انداختن اشتباهاتشان کار دیگری هم خواهند کردیانه؟

  • IP: 5.*.*.168

   خواب دیدی خیر باشه.شاید منظورتان فساد اداری و اختلاس گسترده شهردار ومجموعه شهرداری که بناب را تیتر اول خبرگزاری های پایتخت کرده منظورتان است وگرنه شهر عقب مانده و مظلوم بناب بخصوص دراین دوره شورا که بغیر از عزل و نصب و بخور وبخواب شورا وشهرداری که چیزی بخود ندیده.

 2. IP: 46.*.*.132

  فکر کنم دیگه کسی در شهرداری نمونده باشه…؟!!!!!!!
  ۳۰ جاداره دست مریزاد بگیم .

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*