یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

انتقاد فرماندار بناب از عدم آمادگی علمی نیروهای امدادی و خدماتی اجرای مانور

فرماندار بناب بعد از انجام مانور سنجش آمادگی نیروهای امدادی کمیته بحران بناب که بدون هماهنگی قبلی در محل بحران فرضی حضور یافته بودند از عدم آمادگی علمی نیروهای امدادی و خدماتی شهرستان انتقاد کرد.


به گزارش بناب نیوز، ولی اله فرج اللهی افزود : متاسفانه تا کنون نیروهای امدادی و خدماتی از آموزش های لازم بی بهره هستند و برای مقابله با بحرانها با سردر گمی مواجه می گردند.
وی بر برگزاری کلاسهای آموزشی امداد و نجات و اطفاء حریق برای نیروهای ادرات ذیربط تاکید کرد و افزود : زمان حضور کلیه نیروهای امنیتی خدماتی و امدادی در این مانور مناسب بوده و با توجه به بعد مسافت در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رسانده اند
فرماندار بناب با اشاره به حضور شانزده دقیقه ای اورژانس بناب در این مانور واقع شدن این مرکز در آخرین نقطه شهر اعلام کرد و گفت: موقعیت نامناسب اورژانس بناب و قرار گرفتن محل اورژانس در خارج از رینگ داخلی شهر باعث می گردد خدمات رسانی به مصدومان علیرغم تلاش قابل تقدیر پرسنل این واحد با مشکل مواجه می گردد .

گفتنی است این مانور برای سنجش میزان آمادگی اعضای کمیته بحران بناب و بدون هماهنگی قبلی با اعلام بحران در یکی از مناطق بناب آغاز شد .
هلال احمر بناب اولین اکیپی بود که پس از سه دقیقه در محل حاضر شد سپس نیروی انتظامی با ۴ و آتش نشانی با شش دقیقه در محل بحران حضور یافته و اورژانس بناب نیز بعد از ۱۱ دقیقه خود را به صحنه رساند.

خبرنگار بناب – پورملا اقدم

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*