دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب:آیت الله هاشمی دل‌سوخته اسلام و ولایت بود

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب گفت: آیت الله هاشمی دل‌سوخته اسلام و ولایت بود.

به گزارش  بناب نیوز، حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری‌بنابی امشب در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب با بیان اینکه با رفتن آیت الله هاشمی رفسنجانی مصیبت بزرگی به کشور و جهان اسلام وارد شد و همه را داغدار کرد؛ تصریح کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی در هر پستی که حضور داشت، به آن پست جایگاه و منزلت بخشید و در مقطعی که رئیس مجلس، رئیس جمهور، رئیس مجلس خبرگان بود به آنها جایگاه بخشید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب سپس با قرائت جمله‌ای از پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی که «هاشمی تکیه گاه من بود»؛ گفت: هاشمی دل‌سوخته اسلام و ولایت بود، کتاب‌ها و آثار زیادی از ایشان به جا مانده است.

وی با بیان اینکه مردم ما مردم بی‌نظیری هستند، افزود: تشییع این مرد بزرگ با همه این بمباران و تخریب‌های کذایی تشییعی بود که غیر از تشییع امام(ره) هیچ کس به خود ندیده است.

باقری‌بنابی با تأکید بر ضرورت پرداخت به موضوع دین و ایمان مردم اذعان کرد: ای کاش هزینه‌های که در کشور شده درصدی از آن نیز در مسیر ایمان و دین مردم هزینه می‌شد از این رو اگر اهل ایمان و قرآن باشیم و دنباله رو اهل بیت(ع) باشیم، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*