جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

حضور فرماندار بناب در برنامه زنده تلویزیونی سیمای بامدادی

به اطلاع کلیه همشهریان و هم استانی های محترم می رساند به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، برنامه های دولت محترم تدبیر و امید شهرستان بناب و ارائه گزارش عملکرد یکساله دولت در این شهرستان ، آقای ولی اله فرج اللهی فرماندار محترم شهرستان بناب روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۶ ساعت ۸:۲۰ صبح در برنامه زنده تلویزیونی «سیمای بامدادی» حضور خواهند داشت. عنایت و توجه همشهریان و هم استانی های عزیز موجب دلگرمی مسئولین خواهد بود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب

کانال بناب نیوز در تلگرام

۲ نظر

  1. IP: 162.*.*.189

    حضور فرماندار شهرمان در صدا و سیمای استان باعث مسرت و شادمانی ماست. اما صدا و سیمای استان گویا مختص تبریز و چند شهر است . در خصوص اطلاع رسانی و حضور پررنگ در شهرستان خصوصا دوچرخه و جشنواره کباب بناب کم لطفی مرکز استانمان را به خود از یاد نمیبریم. انطور که شنیده میشود برای تهیه گزارش جشنواره مهمی چون جشنواره کباب بناب مبالغ هنگفت از برگزارکنندگان این جشنواره درخواست شده و این نشان کم لطفی صدا و سیمای استان نسبت به شهر مان بناب است. پس یادمان نرود که ما نه تنها از کم لطفی مسئولین و شهروندان خوب شهر همجوار رنج میبریم بلکه بی توجهی صدا و سیمای استان به شهر بناب باعث رنجش شهروندان بناب است.حتی رادیو تبریز نیز بی توجه است. لطفا علت یابی فرمایید و دلایل این کم توجهی و کم لطفی صدا و سیمای استان به مسائل موجود در شهر بناب را بیان نمایید.لازم به ذکر است که برای تهیه یک ربع گزارش تصویری از جشنواره های موجود در بناب خصوصا کباب ۲۰ میلیون درخواست شده است و این در حالیست که شبکه شما برای ۶ ساعت ۸ میلیون تومان درخواست کرده است.اگر شبکه شما را بیگانه حساب کنیم که نمیکنیم تفاوت فاحشی در درخواست ها میبینیم. ایا این نشانه بغض و کینه و نفرت و جفا به شهروندان بناب نیست.بی حرمتی ها چنان است که اسم بناب از هشترود تا بناب به هیچ وجه در تابلو های جاده ها دیده نمیشود.سیاست کثیفی در بین بعضی از مسئولین استان و شهرها اجرا میشود که نشانه تبعیض و ایجاد نفاق بین شهروندان اذری است.

    • IP: 162.*.*.123

      شبکه شما گزارشی پخش نمود که در آن گزارشگر فارس زبان و همچنین گزارشگر پرسابقه سیمای تبریز نیز حضور داشتند اما متاسفانه مصاحبه کنندگان کباب پز توان گفتگو بزان فارسی را نداشتند. این مشکل عمومی است و دلیل اش هم مکالمه ۲۴ ساعته بزبان ترکی است .

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*