جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره توزیع برق شهرستان بناب برگزار شد

صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان بناب با حضور سرافراز مدیر عامل شرکت برق استان، در فرمانداری بناب برگزار شد.

به گزارش بناب نیوز، در این مراسم اسدی، با صدور حکمی از سوی مدیر کل برق استان به عنوان رئیس جدید اداره برق شهرستان بناب، معرفی و از زحمات علی حاجی زاده، رئیس سابق برق شهرستان بناب قدردانی شد.

روابط عمومی فرمانداری بناب

کانال بناب نیوز در تلگرام

۵ نظر

 1. IP: 162.*.*.10

  چه عجب نماینده محترم این بار عزل و نصب مناسبی داشتند و برعکس دانشگاه آزاد که فردی مغرور و خودخواه و خودشیفته و جاه طلب را نصب کرده بودند این بار فردی با همان ویژگی ها را عزل کردند و خدا داند فرد نصب شده چگونه باشند؟

 2. IP: 162.*.*.10

  از افتخارات رئیس معزول فرمان مهم ایشان در قطع برق مدارس در ایام امتحانات بوده (تصور کنید کریدور مدرسه ای به این علت که در شمال و جنوب آن کلاس وجود دارد فاقد پنجره و هیچگونه روشنایی باشد و برق این مدرسه در حین امتحانات حساس نهایی قطع شود) جالب این که خود رئیس معزول با افتخار به مدیر مدرسه فرموده اند خودم دستور دادم قطع کنند!!!!!!

 3. IP: 162.*.*.233

  آقای نماینده با این شتاب که روسا را در این شهر عوض می کنند ظاهرا نیازی به نماینده دولت نیست و ایشان یک تنه قوه مقننه و مجریه هستند آقای فرماندار باید از طرف دولت جلوی این تغییرات را بگیرند برادر به کجا چنین شتابان

 4. IP: 162.*.*.233

  ظاهرا با این سرعتی که آقای اعزازی دارند هیچکس در این شهر جلودار ایشان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. IP: 162.*.*.112

  ظاهرا تغییرروسای ادارات بناب سرعت بیشتری گرفته و با وجود چنین نماینده ای دیگر به قوه مجریه هم نیازری نیست مقننه و مجریه در بناب یکی شد حاجی به کجا چنین شتابان

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*