دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

حل مشکلات جامعه نیازمند اقدامات مجاهدانه است / افتتاح ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان بناب

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: با حرکت اداری و سیستماتیک مشکلات مردم حل نمی‌شود و این مهم نیازمند حرکات و اقدامات مجاهدانه است.

به گزارش بناب نیوز، ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان بناب بمناسبت گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر و با برگزاری مراسمی با حضور مدیرکل دادگستری آذربایجان شرقی، رئیس دادگستری بناب، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از مسئولان محلی و قشرهای مختلف مردم بناب افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی در این مراسم وحدت کلمه، حضور در صحنه و ولایت مداری مردم و پیروی از آرمان‌های انقلاب اسلامی را مهمترین فلسفه دهه فجر عنوان و تصریح کرد: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک تکلیف است و با حرکت اداری و سیستماتیک مشکلات مردم حل نمی‌شود و این مهم نیازمند حرکات و اقدامات مجاهدانه و انقلابی است.

حجت الاسلام حکمتعلی مظفری در ادامه افزود: پیروزی انقلاب اسلامی باعث بیداری اسلامی در جهان شد و مردم دنیا فهمیدند که می‌توان در برابر ظالم ایستاد و آن را از پای درآورد.

وی سپس هدف از گرامیداشت دهه فجر را یادآوری خاطرات و عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: گذشت زمان و فراموشی علل پیروزی باعث شکست است که نمونه های آن در تاریخ به کرات دیده شده است.

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی پیروزی در برابر ظلم و ظالم را یک وعده الهی اعلام و تصریح کرد: اگر بشر در مسیر درست مبارزه قرارگیرد و ارزش‌های قیام او همسو با اهداف الهی باشد، وعده نصرت الهی تحقق می یابد.

رئیس دادگستری بناب نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از روند احداث این ساختمان گفت: ساختمان شورای حل اختلاف بناب با حمایت های مالی مدیرکل و معاونت اداری و مالی دادگستری با صرف هزینه ای در حدود دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال احداث شده است.

سعید قاسمی وند گفت: در سال ۱۳۸۷ کلنگ ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان بناب به زمین خورد بود که متأسفانه تا قبل از سال ۹۴ کار به کندی پیش می رفت که پس از آن به کمک ریاست محترم دادگستری استان آذربایجان شرقی و همکاران، با اختصاص اعتبارات لازم به روند کار سرعت بخشیده شد.

رئیس دادگستری بناب ضمت تشکر از حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر بناب در تکمیل این ساختمان گفت: برای هزینه‌ کرد احداث ساختمان شورای حل اختلاف بناب تلاش بر این بوده است که از مبلغ تخصیصی حداکثر استفاده را داشته باشیم و این اطمینان را می‌دهیم که ریالی بیهوده هزینه نشده است.

ذاکرنیوز

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*