دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

دو مورد اجرای نیت واقفان در شهرستان بناب

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بناب از اجرای دو مورد از نیات واقفان خیراندیش این شهرستان خبر داد و گفت: وقف همانند چشمه‌ای جاری همواره خیر و برکت را در جامعه جاری می‌کند.

به گزارش بناب نیوز، مهدی راحلی در این خصوص اظهار کرد: یک مورد از این اقدامات خداپسندانه، در نتیجه‌ی اجرای نیت موقوفه‌ی مسجد مهرآباد بناب انجام شده و به تبع آن به ۱۳۱ خانواده‌ی نیازمند این شهرستان بسته‌هایی شامل اقلام برنج، روغن، قند و مرغ تحویل داده شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه نیت موقوفه‌ی مسجد مهرآباد بناب، تامین نیاز مستمندان بود در نتیجه این بسته‌ها توسط هیئت امنای مسجد مهرآباد بناب توزیع شد.

وی در خصوص دیگر نیت اجرا شده در این شهرستان نیز یادآور شد: همچنین از محل اجرای نیت واقفان مسجد میدان (گزاوشت) نیز در مجموع برابر با مبلغ ۷۰ میلیون ریال و با توجه به اینکه نیت این موقوفه کمک به عموم نیازمندان شهرستان بود مبالغی به نیازمندان این شهرستان پرداخت شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بناب با تاکید بر اینکه نیازمندان شهرستان توسط افراد معتبر معرفی شده و مورد شناسایی قرار می‌گیرند، گفت: در نتیجه‌ی این اجرای نیت، به بیش از ۳۰ خانواده‌ی نیازمند شهرستان بناب، بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به هر خانواده پرداخت شد.

ایسنا

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*