جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

عقب نشینی نماینده بناب از استیضاح آخوندی

از ۱۷ نماینده استان در ابتدا ۱۲ نفر با استیضاح آخوندی موافق بودند اما در ادامه ۶ نفر از نمایندگان امضاءشان را پس گرفتند و به جمع ۵ نماینده مخالف استیضاح پیوستند.

به گزارش بناب نیوز، بر اساس مستندات موجود و بررسی نامه‌ی قبلی استیضاح آخوندی با آخرین طرح وصول شده توسط هیئت رئیسه مجلس نشان می‌دهد تعدادی از نمایندگان آذربایجان‌شرقی امضاء خود را پس گرفته‌اند.

از ۱۷ نماینده‌ی آذربایجان‌شرقی، در ابتدا ۱۲ تن زیر نامه‌ی استیضاح آخوندی را امضاء کرده بودند اما اکنون تنها ۶ نفر از آن‌ها پایِ امضاء خود مانده‌اند.

مسعود پزشکیان، شهاب‌الدین بیمقدار، یعقوب شیویاری، فردین فرمند و یوسف داوودی جزو مخالفان استیضاح بودند و هیچ‌گاه امضایی زیر پایِ طرح استیضاح آخوندی نزدند.

ضیاءالله اعزازی، رضا علیزاده، سید حمزه امینی، محمد وحدتی، سلمان خدادادی و معصومه آقاپور جزو نمایندگانی بودند که امضاء خود را پس گرفتند.

محمد اسماعیل سعیدی، احمدعلیرضا بیگی، محمد حسین فرهنگی، قلی‌الله قلیزاده، محمد حسن نژاد و زهرا ساعی نیز ۶ نماینده‌ای هستند که تاکنون از استیضاح آخوندی عقب‌نشینی نکرده‌اند.

آناج

کانال بناب نیوز در تلگرام

۲ نظر

  1. IP: 162.*.*.211

    جناب مدیر سایت، بخدا خسته شدیم از بس گفتیم از عکس واقعی جناب حاجی استفاده کنین.این عکسی که شما خیلی عاشق استفاده از اون هستین بیشتر به محمد رضا گلزار شبیه هست تا حاجی!!!!!!!!!!!

  2. IP: 172.*.*.65

    ان شاالله که شیرینی این عقب نشینی از طرف باجناق آقای ن. (و نیز دامادآقای ر.)به زودی تقدیم حاجی خواهد شد.فقط من نمیدونم این حضرات که عرضه یه سوال ساده از وزیر رو هم ندارند واسه چی اینقدر هارت و پورت میکنن؟حرف زدن که بلد نیستید حرف نزدن هم یعنی بلد نیستید؟

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*