دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

تولد بیش از ۲۴۰۰ نوزاد در ۱۱ ماه گذشته در شهرستان بناب

عبدالرضا اسماعیل نیا رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب از تولد ۲۴۱۰ نفر نوزاد در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۵ در شهرستان بناب خبر داد.

به گزارش بناب نیوز، از این تعداد ۱۴۲۶ نفر در شهر و ۹۸۴ نفر در روستا متولد شده اند که ۱۱۱۹ نفر از آنها دختر و ۱۲۹۱ نفر پسر می باشند.

ایشان همچنین از صدور تعداد ۱۹۵۲۱ عدد کارت ملی هوشمند و تعویض شناسنامه به تعداد ۲۷۶۶ عدد و نیز رسیدگی به ۱۴۷ فقره پرونده در هیئت حل اختلاف خبر دادند.

آذربایجان سَسی

کانال بناب نیوز در تلگرام

یک نظر

  1. IP: 162.*.*.95

    ۲۱۸ نفر برای هر ماه ! نگفتند چند نفر در طول ۱۱ ماه مره اند. پاکستان بیش از ۱۰۰ میلیون جمعیت , و فقر غوغا می کند. ایران بیش از ۷۰ میلیون نفر . کشور سنگاپور ۵/۵ میلیون کل جمعیت آن کشور. مزایای کنترل جمعیت بیش از تشویق به زاد و ولد است. در سر سفره هرکه نان خور کم باشد ، غذا به حد کافی برای همه می رسد. هر کودکی که در هر کشوری متولد میشود به اندازه همان نفر از سهم بودجه سرانه آن کشور کم می شود. از قدیم گفته اند : چوخ لیق ، پوخ لیق ! افزایش جمعیت بدون ایجاد امکانات زندگی سالم ، بحران زاست. و در نهایت فشار جمعیت به سر و پای نظام می پیچد. کاهش جمعیت هم مشکلاتی دارد. اما در حال حاضر تشویق به افزایش جمعیت صرفا با دید سیاسی و بدون توجه به نظریات اقتصاددانان فکر می کنم عاقبت خوبی ندارد.

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*