یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

فرماندار بناب: وزارت ورزش و جوانان به مسائل مرتبط با جوانان کم توجهی می‌کند

فرماندار شهرستان بناب گفت: وزارت ورزش و جوانان آن بهایی که به قسمت ورزش می‌دهد، به بخش جوانان صورت نمی‌دهد.

به گزارش بناب نیوز، ولی‌الله فرج‌اللهی در پنجاه و پنجمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان آذربایجان شرقی با بیان اینکه جوانان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در جامعه هستند، اظهار داشت: باید با برنامه ریزی دقیق از این سرمایه‌ها به صورت بهینه استفاده کنیم چرا که اکنون شاهدیم در مسائل علمی بیشترین آسیب را این قشر از جامعه می‌بیند.

وی افزود: امروز باید فاصله اعتماد بین جوان و حاکمیت کاهش یابد که در شهرستان بناب این فاصله کوتاه شده و اعتماد نیز افزایش یافته است.

فرماندار بناب از تشکیل جلسات گفت‌وگو جوانان در این شهرستان خبر داد و گفت: تجلیل از جوانان، حضور در منازل جوانان برتر به همراه تعدادی از مسئولان در برنامه کاری شهرستان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان بهایی را که به ورزش می‌دهد، به بخش جوانان نمی‌دهد، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل تولیدی و صادراتی شهرستان بناب، هماهنگی ایجاد شده تا در جذب نیرو مراکز تولیدی جوانان در اولویت نخست قرار گیرد.

فرج‌اللهی با اشاره به افزایش ارتباط بین دانشگاه و واحدهای صنعتی اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته می‌توان به نتایج مطلوبی در این زمینه رسید.

وی با بیان اینکه باید موانع موجود بر سر راه ازدواج جوانان برداشته شود، ادامه داد: اکنون با پرداخت وام‌های ازدواج این مسئله تسهیل شده و همچنین آموزش‌های قبل، حین و بعد از ازدواج نیز نهادینه شده است.

فرماندار بناب با بیان اینکه هماهنگی دستگاه‌های متولی استانی و شهرستانی در بحث اوقات فراغت پایین است، ادامه داد: با این حال در شهرستان بناب با برگزاری مسابقات ورزشی، جوانان زیادی این مسائل را مورد استقبال قرار می‌دهند.

تسنیم

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*