یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

تجلیل از فرماندار بناب در بین برترین دستگاه های حوزه اوقات فراغت

در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که با حضور رستمی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، سردار استوار آذر مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی و نظمی مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار و از فعالین حوزه اوقات فراغت استان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش بناب نیوز، فرج اللهی فرماندار شهرستان بناب در این جلسه گفت : جوانان بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور هستند و باید بتوانیم از این سرمایه اجتماعی به نحو احسن استفاده کنیم و اگر غفلت شود بیشترین آسیب را از این ناحیه خواهیم دید.
ولی اله فرج اللهی با اشاره به اینکه ایجاد فاصله بین جوانان و مسئولان آسیب زا است ادامه داد متأسفانه در سالهای گذشته فاصله ای بین جوانان و مسئولان افتاده بود که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تلاش کرده ایم این فاصله را کاهش دهیم و اتحاد بین جوانان و مسئولان را افزایش دهیم.

وی افزود: اشتغال جوانان از جمله موضوعاتی است که در شهرستان بناب مورد توجه و اولوبت کاری مسئولان بوده و در این راستا نیز ارتباط بین دانشگاه و واحد های صنعتی افزایش یافته است.

فرج اللهی اظهار کرد در بحث ازدواج جوانان سن ازدواج بالا رفته و در سه سال گذشته تلاش کرده ایم موانع ازدواج را از میان برداریم.
همچنین در این جلسه از آقای فرج اللهی فرماندار شهرستان بناب بدلیل برگزاری مطلوب مسابقات تنیس روی میز جوانان کشور که در آبانماه در شهرستان بناب برگزار گردید از طرف فدراسیون تنیس روی میز کشور تجلیل بعمل آمد.

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*