دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

برگزاری جلسه هماهنگی خدمات سفر نوروزی شهرستان بناب در فرمانداری

جلسه هماهنگی خدمات سفر شهرستان بناب صبح امروز به منظور برنامه ریزی جهت اجرای طرح نوروز ۹۶ با حضور فرماندار  و معاون گردشگری استان آذربایجان شرقی و مسئولین شهرستان بناب در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش بناب نیوز، فرماندار بناب در این جلسه با اشاره به جاذبه های گرشگری و ظرفیت های ویژه شهرستان بناب، افزود شهرستان بناب دارای ظرفیت های بالای گردشگری ، تفریحی و اقتصادی است که در این خصوص نمایشگاهی از توانمندیهای شهری در بخش  صنایع دستی و توانمندیهای روستاییان در قالب اقتصاد مقاومتی از ۲۰ اسفند لغایت ۱۵ فروردین در ورودی شهر بناب میدان امام علی (ع) با همکاری ادارات میراث فرهنگی ،جهاد کشاورزی و صنعت و معدن برگزار خواهد شد.

فرج اللهی همچنین با تاکبد بر آمادگی کلیه دستگاهها جهت اجرای مطلوب برنامه های نوروزی و استقبال از مسافران نوروزی و شناساندن ظرفیت های شهرستان به گردشگران خواستار نظارت ، کنترل بازار و دقت در ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت به مردم و مهمانان و رعایت مسائل بهداشتی در رستوران ها و مراکز عرضه غذایی و همچنین نظافت شهر و روستا شد.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان با اشاره به ضرورت آمادگی مقابله با حوادث احتمالی افزود: دستگاههای خدمات رسان در ایام نوروز از جمله اورژانس ، نیروی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی و جمعیت هلال احمر و امداد خودرو آمادگی لازم برای خدمت رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی را داشته باشند و تدابیر لازم در این زمینه اتخاذ نمایند. وی با توجه به اسکان مسافران نوروزی در مدارس گفت: آموزش و پرورش نسبت به تجهیز مدارس برای اسکان موقت مسافران اقدام لازم را بعمل آورد.

رستمی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان آذربایجان شرقی در این جلسه با اشاره به ظرفیت های بالای گردشگری و ویژگی های برجسته شهرستان بناب خواستار معرفی جاذبه های گردشگری در استان و شهرستان شد و افزود متاسفانه به دلیل نبود معرفی صحیح ، از این ظرفیت ها استفاده نشده است.

وی از تخفیف سقف ۴۰ درصدی  قیمت ظرفیت خالی مسافرخانه ها و هتل برای مسافران نوروزی خبر داد و افزود اتوبوسهای شهرگردی در اختیار مسافران و همشهریان در شهرستان ها و مرکز استان، به جای استفاده از وسیله نقلیه شخصی قرار خواهد گرفت .

در ادامه جلسه کمیته های ده گانه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان و همچنین شرح وظایف هر کمیته مشخص گردید و مسئولین کمیته ها پیشنهادات و نظرات خود را بیان و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

روابط عمومی فرمانداری بناب

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*