دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

معرفی معاون جدید سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

آیین تکریم دکتر علی راحلی معاون سابق و معارفه دکتر محمد بخت آزمای معاون جدید سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با حضور دکتر سعید فرشاد مشاور عالی سازمان سما و دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش بناب نیوز، مشاور عالی سازمان سما ضمن قدردانی از زحمات دکتر راحلی، شهرستان بناب را دارای ظرفیت بالا و استعدادهای درخشان دانست و گفت: تلاش برای حفظ منافع سما و تکمیل دوره های تحصیلی و رشته های تحصیلی به ویژه توسعه رشته های پیراپزشکی باید جزو اهداف مسئولان دانشگاه باشد.

دکتر سعید فرشاد افزود: دکتر بخت آزمای فردی علمی و باتجربه است که با همدلی و همراهی و مشورت مداوم با رئیس واحد می تواند این دانشکده را در پیشبرد اهداف علمی خود هدایت کند.

در ابتدای جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند معاون سابق، دکتر بخت آزمای را فردی علمی و دارای سوابق اجرایی عنوان کرد و گفت: حوزه سما جایگاه بسیار والایی در دانشگاه آزاد اسلامی دارد و بخشی از بار آموزشی، پژوهشی و علمی این دانشگاه را بر دوش می کشد.

دکتر سیدعبداله حجتی افزود: توسعه رشته ها و اخذ مجوز و راه اندازی دوره های پیش دبستانی و ابتدائی از برنامه هایی است که دانشکده سما باید اقدامات لازم را در این زمینه به انجام برساند.

وی ضمن توصیه به امانت، صداقت و پاکدستی گفت: همراهی و هماهنگی معاون جدید با هیأت رئیسه واحد و برنامه ریزی های مدون و راهبردی وی باعث خواهد شد تا ضمن توسعه کمی و کیفی دانشکده سما، شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این حوزه باشیم.

معاون جدید سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب نیز ضمن تقدیر از حسن ظن مسئولان به ویژه رئیس واحد گفت: تأمین ایده، نوآوری، تکنولوژی و صنعت از وظایف دانشگاه است و سازمان سما جزو اولین موسسات آموزشی است که با این رسالت کار خود را شروع کرده است.

دکتر محمد بخت آزمای افزود: بناب جزو شهرستان های صنعتی مطرح در کشور است لذا ارتباط سما با صنعت یکی از اهداف بزرگ ما خواهد بود.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

کانال بناب نیوز در تلگرام

یک نظر

  1. IP: 162.*.*.18

    بناب جزو شهرستان های صنعتی مطرح در کشور است و لذا بناب جزو شهرستانهای بیکار مطرح در کشور است.

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*