دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

رحیم زاده: وظیفه شورای اسلامی شهر نظارت است

رئیس شورای اسلامی شهر بناب در آیین معارفه نادر داودی به عنوان شهردار بناب طی سخنانی با بیان اینکه وظیفه شورای اسلامی شهر نظارت است، گفت: شورای شهر قدم های ارزنده ای در این شهر برداشته که اصلاح مبلمان شهری از جمله آن هاست.

به گزارش بناب نیوز، علی اصغر رحیم زاده سپس داشتن مقبولیت اجتماعی، فرهنگی بودن، شناخت کافی از محیط و داشتن روحیه تعامل را از دلایل انتخاب نادر داودی به عنوان شهردار از سوی شورای اسلامی شهر ذکر و افزود: ایشان تربیت شده خود شهرداری است.

وی همچنین با اشاره به اتفاقات چند ماه گذشته در شورای شهر و شهرداری بناب تصریح کرد: تنها به این جمله می توان اکتفا کرد که از اتفاقات پیش آمده در شهرداری باید درس عبرت گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب در ادامه سخنان خود به داوطلبان و منتخبان شورای شهر آینده نیز اشاره کرد و گفت: منتخبان شورای آینده شهر باید مسائل را کاملاً بسنجند زیرا برای وارد شدن به شورا سیاست، صداقت، تلاش و آگاهی می خواهد.

رحیم زاده تأکید کرد: از این رو داوطلبان عزیز سعی کنند از برنامه های خود بگویند.

وی اضافه کرد: وقتی در سال جاری کل درآمد شهرداری از ۲۰۰ میلیارد تومان فراتر نرفته و ۹۰ درصد آن نیز صرف حقوق و هزینه های جاری شده است، می خواهید شورا و شهردار چکار کنند!؟

این عضو شورای اسلامی شهر بناب تصریح کرد: از مردم بخاطر ضعف و قصور در کارها شخصاً عذرخواهی می کنم.

مهر

کانال بناب نیوز در تلگرام

۳ نظر

 1. IP: 162.*.*.211

  درس عبرت؟ یکبار دو بار سه بار ؟ چند بار؟ اشتباه زمانی مورد پذیرش است که محکوم به تکرار نباشد . آقای رحیم زاده شما در مقابل این ملت مسولیت سنگینی دارید و این مسولیت مطالبه مردم را هم در پی دارد و حسابرسی سنگینی در آخرت خواهید داشت . امیدوارم رو سفید از امتحان الهی بیرون بیایید.
  می خواهیم شورا و شهردار چه کند؟؟ مگر همین جوری به شهرداری پول واریز می شود؟؟؟ مگر می شود دست روی دست گذاشت و دعا کرد که اعتباری برای شهرداری فراهم شود ؟؟ متاسفم که می گویید شهرداری و شورا چه باید کند ؟ خود به خود پول برای شهرداری حاصل نمیشود بروید تفکر بکنید سرمایه گذاری کنید فرهنگ سازی کنید . اگر نمیتوانید پس چرا مسولیت قبول می کنید ؟ پس حضور شما در آن شورا چه فایده ای دارد ؟ سنگ هم بگذارید همان کار شما را انجام می دهد سنگ هم هیچ کاری انجام نمی دهد و نمی تواند کاری انجام دهد البته طبق گفته خودتان . مزیتی هم دارد که حقوقی نمی گرد و باعث افزایش اعتبارات شهرداری می شود . پس شورای محترم با یک استعفا ملتی را شادمان کنند که بهترین کار است . اگر چاره می خواهید که چرا شما این است و لا غیر.

 2. IP: 162.*.*.133

  با درود خدمت اقای رحیم زاده عزیز . البته حق با شماست وظیفه شورای نظارت بر امورات شهر داری و شهر است. اما واقعا” این نظارت انجام شده است؟ اگر نظارتی بوده ما باید شاهد شکوفایی شهر و شهرداری میبودیم.! انطور که صداش شنیده میشود شهرداری محترم بناب قادر به حیات نیست.این ایا بخاطر نظارت شما بوده است؟ شهر بناب در سال ۱۳۹۵ دچار زلزله عظیمی شد که اثار این زلزله برای سالهای زیادی گریبان شهر و شهروندان را خواهد گرفت. اصولا اختالاس و رشوه چیز خوبی نیست.اما عزیزان مثل اجل معلق افتادند به جان کارگنان شهرداری و ابروی شهر تماما” از بین رفت. اعتماد از بین رفت. فریاد زدیم اثار این حرکت گریبان شهروندان را خواهد گرفت توجهی نشد میدانید چرا؟ همه مست انتقام و در اوج هیجان بودند و عواقب این کار را نمیدانستند.در خیلی از شهرها این مشکل بود و هست ولی چرا صدای ان مثل توپ بر جهان نپیچید؟ میدانید چرا؟ انها ریش سفید دارند ما نداریم. انها هیئت امنای شهر دارند ما نداریم. انها برای شهر خود و مردمان ان جان میدهند ما نه. انها برای شهر خود برنامه دارند ما نه! مدیریت واحد برای ارتقاء فرهنگ زیستی دارند ما نه. انها با هم متحد هستند ما نه.مسئولین انها با هم متحد اند. متحد برای ابادانی و پیش رفت شهرخود . بزودی این تفاوتها را در انتخابات شورای شهر خواهید دید. همه ما برای بهتر زیستن تلاش میکنیم ولی وخامت بی نظمی در جامعه چنان است که کافیست یه چند لحظه با خودروی شخصی خود یکم خیابانهای شهر را بگردید.در حوزه خود ایرادات را پیدا کنید و برای مردم اطلاع رسانی نمایید. در خصوص اسفالت کوچه ها و خیابانها دقت کنید.در خصوص معابر تنگ و ترافیک شهر دقت کنید. در خصوص بافت فرسوده شهر دقت کنید اگر خدای ناکرده زمین لرزه طبیعی دیگر بر این شهر وارد شود ما شاهد تلفات بیشماری خواهیم شد.امروز پنج شنبه ۲۶ اسفند بود ایا ترافیک و تصادفات شهر را دیدید؟ همه اینها و خیلی از چیزهای دیگر به خاطر نظارت دقیق و مسئولانه شما بوده است.! لطفا چاپلوسی را کنار بگذاریم و با مردم خود صادق باشیم. مردم ولی نعمت شما هستند.بدون مردم شما بی معنی هستید.به فکر نخبه پروری در شهر باشیم تا شاید بتوسط این نخبگان بتوانیم مشکلات عدیده شهر را بر طرف کنیم. همین نبود مدیریت صحیح باعث شده تا تنها پل استوره ای ما به حال خود رها شده است.اگر از کمبود بوجه در شهرداری صحبت میشود دلایل اصلی ان همین نظارت دقیق شماست.! شهرداری و شورای شهر باید مستقل باشد و شهروندان خود امکانات فراهم کند نه اینکه مصوباتی داشته باشد که گلوی بد بخت سازنده مسکن بفشارد.ایا مصوبات شما در خصوص ساخت و ساز و سرمایه گذاری مثل مصوبات تهران و سایر شهر های در حال توسعه است؟ گفتیم شما امدید بروکراسی ها ازبین خواهد رفت ولی هرچقدر شما ماندید کارها به کندی انجام یافت. شما امروزامار دهید در طول ۶ ماه گذشته چند برگه پروانه ساخت صادر کردید؟ مقایسه کنید انرا با دو سال پیش!نبوغ شما این بود که شهروندان رااسیر دستورات و مصوبات صفت و سخت خود کنید و مردم روزها و ماهها برای حل گرفتاری های ملکی خود در اتاقهای بی مسئول و نا کاردان شهرداری سرگردان شوند. شهر بناب به خرابه تبدیل شده است./

 3. IP: 162.*.*.125

  جناب رحیم زاده سایه نشین است. هرگز در هیچ کاری دم به تله نداده است. ۸ سال عضویت اش این را ثابت کرده است. اگر چه لباس مقدس معلمی را به تن دارد و سخنور ماهری است اما در شورا هیچ وقت شکفته نشد. با متخلفان درگیر نشد. حداقل اندکی از غیرت خانم شورا یافت می شد بهتر بود. هرگز گزارشی به مردم نداد که در شهرداری چه خبر است؟ سکوت شما شراکت در جرم است والا این احتیاط بیش از حد حیثیت فرد را زیر سوال می برد! آن معلم روستازاده عضو شورا هم همین طور! شما می توانستید شهرداری را نجات دهید.البته از یک نظر شما بی تقصیرید . چون کسانی شما را انتخاب کردند. […] چنین بلایی سر شهر آورد. اگر انتخابات الکترونیکی نشود من و طایفه ام مشارکت نخواهیم کرد. شهر را دودستی تقدیم جنوبی ها می کنیم.

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*