دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

شهردار بناب: لزوم اجرای طرح تکریم ارباب رجوع از سوی پرسنل شهرداری

شهردار جدید بناب ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر و استانداری محترم بخاطر سپردن این مسئولیت سنگین به وی گفت: در اسفند ماه جاری ۲۶ میلیارد ریال بابت مطالبات همکاران و بخشی از بدهی پیمانکاران را تسویه کردیم و امیدواریم طی روزهای آتی نیز بخشی از این بدهی ها تسویه شود.

به گزارش بناب نیوز، نادر داودی سپس با تأکید بر لزوم اجرای طرح تکریم ارباب رجوع از سوی پرسنل زحمتکش شهرداری اظهار کرد: خدمت به مردم، پیگیری مسائل شهری بصورت علمی و همکاری و تعامل با سایر ادارات سه محور اصلی برنامه های شهرداری است.

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های شهرداران سابق تکمیل و اتمام طرح های نیمه تمام را جزو اولویت کارهای شهرداری بناب اعلام و خاطرنشان کرد: تدوین طرح جامع شهری، تکمیل میدان شورا، تکمیل شهر بازی پارک فدک، تکمیل یادمان شهدا و اجرای طرح جامع مدیریت پسماند از اولویت کارهای شهرداری بناب در سال ۹۶ خواهد بود که جا دارد از همکاری های تشکل های مردم نهاد نیز در این ارتباط تشکر کنم.

گفتنی است درجه شهرداری بناب با ۴۱۷ نفر پرسنل هشت بوده و با گذشت حدود ۳ سال و اندی از عمر شورای چهارم اسلامی شهر بناب این شورا ۴ سرپرست و ۴ شهردار را برای تصدی پست شهرداری بناب انتخاب کرده است که در نوع خود جالب توجه است.

مهر

کانال بناب نیوز در تلگرام

یک نظر

  1. IP: 141.*.*.148

    با درود و احترام به شهردار محترم. تکریم پیشکش کارمندان. وظایف معمولی خود را درست انجام دهند مردم راضیند.کارها را چنان با اکراه انجام می دهند ادم از مراجعه پشیمان میشود

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*