دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

انتصاب رئیس جدید دانشگاه بناب

از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس جدید دانشگاه بناب منصوب شد.

به گزارش بناب نیوز، صبح روز سه شنبه طی حکمی از طرف دکتر فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر کریم عباسیان بعنوان سرپرست دانشگاه بناب منصوب شد.
بر اساس این گزارش، دکتر کریم عباسیان، دانشیار دانشکده مهندسی فناوریهای نوین دانشگاه تبریز پیش از این نیز مدیر نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه تبریز، معاون دانشکده فنی و مهندسی بناب، رییس دانشگاه بناب و معاون آموزشی و اداری دانشکده مهندسی فناوریهای نوین دانشگاه تبریز بوده است و چاپ نزدیک به ۴۰ مقاله در مجلاتISI و مجلات علمی و پژوهشی، ارایه بیش از ۱۰۰ مقاله در همایش های بین المللی و ملی، ترجمه یک کتاب، اجرای یک طرح تحقیقاتی، انتخاب پژوهشگر نمونه و معلم نمونه دانشکده مهندسی فناوریهای نوین دانشگاه تبریز از جمله دیگر سوابق علمی و آموزشی این عضو هیات علمی دانشگاه تبریز است.
گفتنی است مراسم رسمی تودیع، تشکر و قدردانی از تلاش های دکتر مجتبی عباسیان، ریاست سابق دانشگاه و معارفه دکتر کریم عباسیان روز دوشنبه هفته آینده با حضور معاون وزیر علوم، مسئولین کشوری و لشکری در آمفی تئاتر علامه طباطبایی دانشگاه بناب برگزار خواهد شد.

کانال بناب نیوز در تلگرام

۲ نظر

 1. IP: 162.*.*.125

  با سلام خدمت همشهریان بنابی

  متاسفانه جو سیاسی و بشدت رادیکال بناب باز هم قربانی دیگری گرفت و نماینده محترم فارغ از شایسته سالاری در صدد یکسان سازی و یکدست سازی مهره هاست.
  البته این امر فقط محدود بایشان نبوده و سابقا نیز وجود داشته و متاسفم که این سیکل معیوب کماکان در حال انجام است.

  واقعا متاسفم برا شهرمون با همچین مسیولینی که منافع نگرن

 2. IP: 162.*.*.171

  سلام
  با آرزوی توفیق برای رئیس جدید دانشگاه بناب، واقعا رئیس قبلی دانشگاه کار های بسیار ماندگار و ارزشمندی در دانشگاه بناب انجام دادند: سردرب و ورودی بسیار عالی و آبرومند، در سایت کنونی چهره زیبای سایت و در تملک سایت جدید ۴۰ هکتاری و کار های عمرانی در سایت جدید منجمله دیوار کشی و چندین طرح عمرانی و … هر کجا هستند خدا نگهدارشان باشد و دعای دانشجویان و اساتید و مردم شهرستان بدرقه راهشان باشد.

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*