جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

دستگاه های خدمات رسان حق قطع انشعابات واحدهای تولیدی را ندارند

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون هماهنگی مسئولان هیچ دستگاه خدمات رسانی حق قطع انشعابات واحدهای تولیدی و صنعتی را ندارد.

به گزارش بناب نیوز، ضیاءالله اعزازی ملکی عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از بخش های مختلف مجتمع فولاد صنعت بناب ضمن تقدیر و تشکر از اعضای هیأت مدیره جدید مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: در سال های قبل ضعف در مدیریت مجموعه باعث شد تعداد زیادی از پرسنل این شرکت اخراج و تعدیل شوند و ضمن اینکه عده ای از جوانان بیکار شدند نوعی اضطراب، استرس و جو نامناسب را در سطح شهر شاهد بودیم.
وی افزود: همین که با روی کار آمدن اعضای جدید بازگشت ثبات و آرامش به مجتمع و شهر را شاهد هستیم جای تقدیر و تشکر دارد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدواریم با افزایش تولید و آغاز به کار تمام خطوط تولید شاهد بازگشت نیروهای تعدیل شده به این مجموعه باشیم.
اعزازی ملکی افزایش ۱۱ درصدی میزان تولید ظرف ۳ ماه گذشته را مدیون مدیریت هیأت مدیره جدید مجتمع دانست و افزد: علیرغم اینکه هیچ گونه منابع جدیدی به این مجموعه تزریق نشده است اما شاهد افزایش ۱۱ درصدی ظرفیت تولید طی سه ماه هستیم.
وی سپس با انتقاد از برخورد ناصحیح مسئولان شرکت گاز شهرستان با مجتمع فولاد صنعت بناب تصریح کرد: انشاءالله که این اقدام آن ها در راستای کارشکنی در امر تولید نبوده باشد.
این نماینده مجلس تأکید کرد: از تولید باید حمایت کرد و قطعاً مسئولان شرکت گاز استان آذربایجان شرقی را در این خصوص مؤاخذه خواهم کرد.
اعزازی ملکی در عین حال اذعان کرد: بدون هماهنگی مسئولان هیچ دستگاه خدمات رسانی حق قطع انشعابات واحدهای تولیدی و صنعتی را ندارد.
وی تصریح کرد: مجلس، دولت و قوه قضائیه و مسئولان حکومتی موظف هستند به تولید و اشتغال در کشور بها دهند و چندین برابر قبلی در بحث تولید و اشتغال قدم بردارند و با حذف برخی قوانین دست و پاگیر موانع موجود را از سر راه تولیدکنندگان بردارند و هر یک از ما مسئولان نیز باید در صدد رفع و اصلاح آن موانع باشیم.
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با روی کار آمدن ترکیب جدید هیأت مدیره نشاط و شادابی را در محیط مجتمع فولاد صنعت بناب شاهد هستیم که امیدواریم این نشاط و شادابی منجر به افزایش تولید و اشتغال در شهرستان شود.
گفتنی است، مجتمع فولاد صنعت بناب از چندین شرکت بزرگ فولادی شامل کارخانجات ذوب و نورد با هدف تولید محصولات فولادی تشکیل شده است.
این مجتمع فعالیت خود را در چندین فاز از اواخر سال ۱۳۸۳ در زمینی به مساحت ۱۴۰ هکتار در شهرک صنعتی بناب با امکانات زیربنابی لازم آغاز کرد.
ظرفیت اسمی نورد مجتمع ۵/۲ میلیون تن در قالب ۷ خط نورد و ظرفیت اسمی ذوب ۶۰۰ هزار تن در قالب ۲ واحد ذوب در سال است.
مجتمع فولاد صنعت بناب به عنوان بزرگ ترین واحد تولیدکننده بخش خصوصی در کشور دارنده نشان عالی کیفیت و ارائه کننده سبد کامل محصولات فولادی شامل میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی و محصولات آلیاژی است.
مهر
کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*