دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

تفرقه، اختلاف، مچ‌گیری و بدگویی کشور را فلج می کند/رأی حداکثری و حفظ حرمت‌ها مدنظر باشد

امام جمعه بناب گفت: امروز وجود هرگونه اختلاف، تفرقه، مچ‌گیری و بدگویی به همدیگر کشور را فلج و به سمت تباهی می کشد.

به گزارش بناب نیوز، حجت‌الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی امروز در مراسم عبادی،سیاسی و دشمن‌شکن جمعه شهرستان بناب ضمن اعلام این مطلب و با اشاره به موضوع با اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم سعی کنند در انتخابات شوراها با افراد امین شور و مشورت کنند و آنهایی که در جامعه امتحان پس داده‌اند و در تصمیم‌گیری‌ها از نزدیکان خود عبور کرده و به مسائل کلان شهر فکر می‌کنند، به آنها رأی بدهند.
وی خطاب به مردم افزود: سعی کنید افرادی که امین و در نهایت به فکر حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی شهر هستند را به عنوان شورا انتخاب کنید.
خطیب جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه وجود هرگونه اختلاف در بین مسلمانان موجب قطع نعمات خداوندی می‌شود، تصریح کرد: جمهوری اسلامی هم اکنون در محاصره شیاطین و دشمنان اسلام قرار دارد و در این شرایط و برهه خاص می‌طلبد که طرفداران کاندیداها و نامزدهای ریاست جمهوری همچنین جناح‌ها و گروه‌های سیاسی از اختلاف‌افکنی در جامعه پرهیز کنند و اگر این را متوجه نشویم خیلی ضعیف و بینوا هستیم.
حجت‌الاسلام باقری بنابی خاطرنشان کرد: دشمنان نظام در صدد این هستند که یک اختلاف جزیی و جرقه اختلاف در ایران به وجود آید و آنها صرفاً مترصد این روز هستند.
وی همچنین با اشاره به اینکه امروز سمت و سوی اسلحه دشمنان به سمت جمهوری اسلامی است، گفت: در چنین اوضاع و احوالی که بر منطقه حاکم است بهترین فضا و بهترین روش ایجاد آرامش و ثبات در کشور است، از این رو مردم ایران اسلامی وقت‌شناس هستند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب تأکید کرد: امروز کوچکترین اختلاف ناموزون از ناحیه شیاطین ضربه به جمهوری اسلامی است.
حجت‌الاسلام باقری بنابی سپس از نامزدها، سخنرانان و طرفداران نامزدها خواست ضمن پرهیز از تخریب رقیب از توهین به همدیگر اجتناب کنند و واقعاً به رأی حداکثری  و حفظ حرمت‌ها فکر کنند.
وی یادآورشد: به کرات عرض کرده‌ام که اگر مردم را به حال خود رها کنیم و بگذارند خودشان تصمیم بگیرند قطعاً خداوند آنها را هدایت و حمایت خواهد کرد پس سعی کنیم آب زلال انقلاب را گل‌آلود نکنیم و تمام نامزدها تقوا را پیشه کنند و این مردم در زمان خودش ثمره لازم را به نامزدها خواهند داد.
خطیب جمعه شهرستان بناب همچنین با تأکید بر اینکه احزاب و گروه‌ها حرمت نظام جمهوری اسلامی را نگه داشته و همدیگر را تحمل کنند، گفت: نباید برای غلبه بر حریف کل خدمات نظام و انقلاب اسلامی را مخدوش کرد.
حجت‌الاسلام باقری بنابی افزود: چطور می‌شود که در جمهوری اسلامی بهشتی باشیم ولی حرکات ما جهنمی باشد؟

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*