جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

بازدید هیات ارزشیابی پرستاری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

هیات ارزشیابی رشته پرستاری متشکل از نمایندگان وزارت بهداشت و درمان و حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، از واحد بناب بازدید به عمل آورده و وضعیت رشته پرستاری این واحد را مورد ارزیابی قرار دادند.

به گزارش بناب نیوز، این هیأت از فضاهای آموزشی، پژوهشی، کتابخانه دیجیتال، امکانات آزمایشگاهی و تجهیزاتی رشته پرستاری بازدید کرده و در جلسات جداگانه­ای با هیأت رئیسه واحد، اعضای هیأت علمی و نمایندگان دانشجویان رشته پرستاری درباره وضعیت رشته پرستاری این واحد به بحث و گفتگو پرداختند.

هیأت ارزشیابی رشته پرستاری، آزمایشگاه‌ها، امکانات و زیرساخت‌های واحد بناب را بسیار مناسب و کافی دانسته و تخصیص دانشکده مجزا و کتابخانه مجزا برای رشته ­های پرستاری و مامایی و تلاش­های انجام شده در راستای جذب هیأت علمی برای این رشته­ ها و فعالیت­های مثبت انجام شده در این زمینه را از نقاط قوت این واحد دانشگاهی عنوان کردند و از ریاست جدید این واحد که در چهار ماه اخیر اقدامات بسیار ارزنده­ای را در جهت رفع کمبودها و نواقص رشته ­های علوم پزشکی انجام داده­اند، قدردانی نمودند.

این هیأت با تأکید بر وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالای واحد، جذب اعضای هیأت علمی جدید و استفاده موثر از بیمارستان­های شهرستان بناب را خواستار شدند.

رئیس واحد بناب نیز با تأکید بر توسعه رشته­های علوم پزشکی، حضور هیأت ارزشیابی را در ارتقای این رشته ­ها موثر دانسته و از حضور این هیأت در این واحد دانشگاهی قدردانی نمود.

دکتر سیدعبداله حجتی افزود: «از هیچ کوشش و هزینه­ کردی در تأمین امکانات مورد نیاز و رفع نواقص موجود در این رشته­ ها دریغ نکرده­ ایم و با تصویب اولیه چند رشته دیگر علوم پزشکی، در آینده ­ای نزدیک شاهد رشد و ارتقای قابل توجه این رشته­ ها در واحد بناب خواهیم بود.»

ایسکانیوز

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*