یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

هفدهمین جشنواره سراسری«شعر غدیریه بناب» برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب گفت: هفدهمین جشنواره سراسری«شعر غدیریه بناب» در شهریورماه و همزمان با عید غدیرخم برگزار می شود.

به گزارش بناب نیوز، حبیب صدقی در حاشیه جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب ضمن اعلام این خبر و با بیان اینکه جشنواره سراسری شعر غدیریه همچون سال های گذشته به میزبانی این شهرستان برگزار می شود؛ افزود: چند سالی است که برگزاری این جشنواره در تقویم معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و امسال نیز هفدهمین دوره آن همزمان با عید سعید غدیرخم برگزار می شود.

دبیر اجرایی این جشنواره همچنین با بیان اینکه جشنواره شعر غدیریه با هدف تبیین ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی و شخصیت متعالی حضرت علی(ع) به زبان هنر برگزار می شود؛ تصریح کرد: این جشنواره با هدف تبیین و ترویج فرهنگ و آموزه های غدیر در سطح جامعه با استفاده از زبان شعر برگزار می شود.

صدقی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان و دست اندرکاران برگزاری این جشنواره اذعان کرد: به خاطر برگزاری هرچه بهتر و مناسب این جشنواره با تصویب اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان نماینده حوزه علیمه حضرت ولی عصر(عج)، آموزش و پرورش و مسئول نهاد نمایندگی رهبری در سپاه ناحیه بناب که مسئولیت دبیری ستاد غدیر شهرستان را نیز بر عهده دارند، به ترکیب اعضای ستاد هفدهمین جشنواره سراسری شعر غدیریه در بناب اضافه شدند.

مهر

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*