جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

فرماندار بناب: رنج بیکاری در شهرستان بناب در بین تحصیلکرده‌های دانشگاهی است

فرماندار بناب گفت: رنج بیکاری در این شهرستان در بین تحصیلکرده‌های دانشگاهی است و امسال تمرکز مسوولان شهرستان روی حل این موضوع است.

به گزارش بناب نیوز، ولی االه فرج اللهی در جشنواره امید و نشاط و تجلیل از جوانان برتر شهرستان بناب اظهار کرد: جوانان بزرگ ترین سرمایه اجتماعی و شاخص رشد و توسعه کشور هستن و باید از این ظرفیت برای توسعه همه جانبه کشور استفاده شود.

وی با بیان اینکه دغدغه اصلی امروز جوانان ازدواج و اشتغال است؛ گفت: متأسفانه بحث افزایش طلاق درجامعه به یک معضل اساسی تبدیل شده است.

فرج اللهی اضافه کرد: سال گذشته در بحث اشتغال ۲ هزار و ۵۳۵ شغل در شهرستان بناب ایجاد شده است.

وی خاطرنشان کرد: رنج بیکاری در این شهرستان در بین تحصیل کرده های دانشگاهی است و امسال تمرکز مسوولان شهرستان روی حل این موضوع است.

فرج اللهی همچنین از افزایش میزان وام ازدواج به هر نفر به ۱۰ میلیون تومان در دولت یازدهم خبر داد و افزود: خوشبختانه با تلاش‌ها و اقداماتی که در کار گروه‌های مختلف شهرستان صورت گرفته است آمار طلاق فروردین ماه در شهرستان بناب نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد کاهش داشته است و در تلاشیم که این رقم را بازهم پایین بیاوریم.

وی سپس به موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره و تصریح کرد: امیدوارم مردم به خصوص جوانان با حضور پرشور خود در انتخابات بار دیگر نقشه های دشمن را نقش برآب کنند.

فرماندار بناب تأکید کرد: با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی موجبات خشنودی دوستان و ناامیدی دشمنان را فراهم خواهیم کرد.

در این مراسم که از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب ترتیب یافته بود؛ از ۱۵ جوان برتر شهرستان بناب در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*