یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

مسؤولان حق دخالت، طرفداری و حضور در ستادهای نامزدهای ریاست جمهوری و شوراها را ندارند/ کمترین آسیب طرفداری مسؤولان از نامزدها بی اعتمادی مردم به حاکمیت است

فرماندار بناب با بیان اینکه مسؤولان حق دخالت، طرفداری و حضور در ستادهای نامزدهای ریاست جمهوری و شوراها را ندارند، گفت: کمترین آسیب طرفداری مسؤولان از نامزدها بی اعتمادی مردم به حاکمیت است.

به گزارش بناب نیوز، ولی‌الله فرج اللهی در جلسه شورای اداری شهرستان بناب، ایجاد نارضایتی در بین مردم را از حربه‌های اصلی دشمن ذکر کرد و افزود: با همدلی و هماهنگی مسؤولان و هیأت‌های اجرایی و نظارت تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه فراهم شده است.

وی افزود: در انتخابات شورای اسلامی شهر بناب فعلاً ۵۲ نفر و در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ۲۳۳ نامزد حضور دارند و تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند و ۱۱۲ شعبه اخذ رأی برای برگزاری انتخابات در شهرستان بناب پیش‌بینی شده و یک‌هزار و ۷۰۰ نفر عوامل اجرایی در امر برگزاری انتخابات همکاری خواهند کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با تأکید بر اینکه تلاش می‌کنیم از محدودیت‌ها در امر تبلیغ کاندیداها بکاهیم؛ تصریح کرد: از طرف دیگر تلاش می‌کنیم که به رفاه و آسایش مردم لطمه‌ای وارد نشود و تلاش این است فضایی مهیا شود که مردم به صورت پرشور در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

فرج‌اللهی با تأکید بر پرهیز مسؤولان از دخالت، طرفداری و جانبداری از نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تأکید کرد: طرفداری مسؤولان کمترین آسیبی که در پی دارد، مردم را نسبت به مدیران و حاکمیت بی‌اعتماد می‌کند.

وی ادامه داد: تمام عملکرد مسؤولان در این بخش کاملاً رصد می‌شود و هیچ‌یک از مسؤولان ادارات دولتی حق تبلیغ و طرفداری و حضور در ستادهای تبلیغاتی کاندیداها را ندارند و هیچ یک از مسئولان نباید اجازه دهند که اموال عمومی و امکانات دولتی به نفع یک کاندیدای خاص استفاده شود و هر مسؤولی که مرتکب تخلف شود با او برخورد خواهد شد.

رئیس شورای اداری شهرستان بناب همچنین اظهار کرد: در جریان ۳٫۵ سال گذشته بالغ بر ۱۲۸ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های ملی و استانی در شهرستان بناب تخصیص یافته است و چون برخی نامزدها با ارائه آمارهای نادرست سیاه‌نمایی می‌کنند، باید این موارد مدنظر قرار گیرد.

فرج‌اللهی در ادامه با تبریک هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام عصر(عج) و تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش‌های خالصانه نیروهای این مجموعه در بناب، استان و کشور در راستای تأمین امنیت تصریح کرد: امنیت کشورمان مرهون تلاش‌های فرزندان خدوم در وزارت اطلاعات است.

وی  با تقدیر و تشکر از زحمات مسؤولان قبلی، کریم عباسیان، محمدعلی نژادمهدی، کریم صمدزاده و سرکارخانم درخشی را به ترتیب به عنوان رؤسای جدید دانشگاه بناب، تأمین اجتماعی، سازمان اتوبوسرانی و اداره بهزیستی بناب معرفی کرد.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*