یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

فرج‌اللهی: مردم بناب دوباره حماسه می‌آفرینند

فرماندار بناب گفت: مردم بناب در تمامی انتخاباتی که برگزار شده مشارکت حداکثری داشته و بار دیگر در این دوره نیز همپای مردم ایران، حماسه می‌آفرینند.

به گزارش بناب نیوز، ولی‌الله فرج‌اللهی، با اشاره به حاکم بودن فضای مناسب انتخاباتی در شهرستان بناب، اظهار کرد: ۱۱۲ شعبه‌ی اخذ رای در شهرستان به صورت ثابت و سیار دایر بوده که در هر کدام یک صندوق برای انتخابات ریاست جمهوری و یک مورد نیز برای انتخابات شورای شهر موجود است.

وی ادامه داد: ۶۴ مورد از این شعبه‌های اخذ رأی برای شهرها بوده و مابقی شعبه‌ها نیز در روستاها دایر هستند، که پنج مورد آن سیار بوده و بقیه‌ی ثابت هستند.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ هزار نفر در شهرستان بناب واجد شرایط رای دادن هستند، تشریح کرد: تعداد یک هزار و ۷۰۰ عوامل اجرایی آماده‌ی برگزاری انتخابات در فضایی سالم هستند.

فرماندار بناب با اشاره به تشکیل دو پرونده‌ در حوزه‌ی تخلفات انتخاباتی در شهرستان بناب، خاطرنشان کرد: فضای انتخاباتی مناسبی در بناب فراهم بوده و در طول هفته‌ی اخیر نیز تبلیغات انتخاباتی در کمال آرامش و احترام انجام شد و کاندیداها با رعایت حقوق یکدیگر تمام برنامه‌های خود را اجرا کردند.

فرج اللهی با تاکید بر اینکه در یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری مردم بناب مشارکت ۸۵ درصدی داشتند، اضافه کرد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز که در سال ۹۴ برگزار شد، مردم مشارکت ۷۶درصدی داشته و همواره در صحنه‌های مختلف حضور خود را به نمایش گذاشتند.

ایسنا

کانال بناب نیوز در تلگرام

یک نظر

  1. IP: 162.*.*.124

    مهمانان آمدند!!!
    هم اکنون در ناحیه آغداش و دیزج ساعت ۱۰ شب خودروهای زیادی با پلاک سایر شهرستانها در جلوی منازل پارک کرده اند. ما داریم از خر شیطان می آییم پایین. چون از انتخاب غلط خود و سیلی که خورده ایم سخت پشیمانیم و این دوره میخواهیم کاردان به شورات بفرستیم نه هم محله ای و فامیل ! اما مثل اینکه اینها به خر شیطان چسبیده اند و سخت متعصب؟!

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*