جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

منتخبان شورای شهر بناب مشخص شدند

ولی الله فرج اللهی فرماندار بناب اسامی اعضاء اصلی شورای شهر بناب را اعلام کرد.

به گزارش بناب نیوز، پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم برگزار شد که بر این اساس اسامی اعضای اصلی شورای شهر بناب به ترتیب عبارتند از:

۱- محمد باقر ولائی(صحرائی) با ۱۲۶۰۱ رای
۲- وحید خیرالهی با ۹۳۰۵ رای
۳- عباس ممقانی با ۸۹۳۴ رای
۴- محسن رحیمیان با ۸۷۲۵ رای
۵- بهمن حدادی بناب با ۵۹۵۲ رای
۶- علی پور جعفر با ۵۶۱۶ رای
۷- جواد نظام‌پرست با ۵۵۹۹ رای

اعضای علی‌البدل شورای شهر بناب عبارتند از:

۸- شیرین خیری  ۵۴۰۰ رای
۹- سهراب وکیلی بناب  ۵۰۱۴ رای
۱۰- یحیی کریم داداشی ۴۶۷۲ رای

مابقی آرا تا نفر ۲۴ عبارتند از:

۱۱- محمدعلی حیدریان ۴۴۷۱ رای
۱۲-محمد غلام‌حسین‌فام ۴۲۹۹ رای
۱۳-حسین اسماعیل زاده ۳۹۵۴ رای
۱۴- محمد جباردخت بنابی ۳۷۶۶ رای
۱۵- علی دادمهر ۳۶۰۲ رای
۱۶- لیلا قربان‌وند  ۳۳۴۴ رای
۱۷- پرویز کشاورز  ۳۳۰۸ رای
۱۸- سید رضا حسینی ۳۲۵۳ رای
۱۹- صابر صمدی قره‌پاپاق ۳۱۱۸ رای
۲۰- قلی آقازاده ۳۰۶۸ رای
۲۱- مختار رضا قلی‌فام ۲۹۹۱ رای
۲۲- پیمان امجدی چلیک ۲۹۵۴ رای
۲۳-مجید نظامی ۲۹۵۳ رای
۲۴-جواد کرمی ۲۹۳۲ رای

کانال بناب نیوز در تلگرام

۶ نظر

 1. IP: 162.*.*.39

  با سلام
  امروز میتوانیم بگوییم دیگر مردم بناب به آن سطح از سواد سیاسی رسیده اند که صرفا با شنیدن وعده های عوام فریبانه و پوپولیستی رای نمی دهند بلکه با نگاه به کارنامه کاری و کنکاش فعالیت های نامزد مورد نظر رای خود را در صندوق می اندازند.
  امیدوارم مردم بناب این درایت را در دوره ی بعدی «انتخابات مجلس» هم بکار برند و این در نظر داشته باشند که«آزموده را آزمودن خطاست»،
  تا شاهد افرادی باشیم که برای سربلندی و اوج گرفتن بناب و نه پر کردن جیب خود و اطرافیان بر سر مسئولیت های کلیدی می نشینند.
  در مورد افراد افراد متتخب شواری شهر هم میتوانم بگویم یک دوره طلایی چهار ساله در انتظار بناب است، افرادی اکثرا جوان با کارنامه های کاری درخشان و انگیزه ای دو چندان برای ثابت کردن لیاقت خودشان.
  از دیدن لیست منتخب شورا ها واقعا خوشحال شدم ، لیستی که در آن هم مدیر هست ، هم متخصص و هم کسی که درد مردم را میفهمد. قطعا این شورا بهترین شهردار را انتخاب خواهند کرد، شهرداری مانند آقای برزگر جلالی و حتی بهتر…
  خواهشی که از شورا دارم این است که شهر بناب در دوره سوم و چهارم به اندازه کافی عقب ماندگی داشت، از افراد منتخب مردم بناب انتظار داریم که دوران طلایی اواسط دهه هفتاد را بار دیگر برای مردم تکرار کنند با انتخاب شهرداری لایق و یاری رساندن به او در ساختن شهری زیبا و آباد از تمام جهات.

 2. IP: 162.*.*.55

  با سلام و خسته نباشید حضور کاندیداها راه یافته به شورای شهربناب و عوامل اجرایی بخصوص فرماندار محترم شهرم که واقعا چشماشو بسته بود رو خرید فروش رای ازادی کامل بود دموکراسی تو شهر موج میزد واقعا عالی بود دست همتون درد نکنه واز کسانی که رای و عقیده یا بهتر بگم ناموسشون رو فروختن تشکر ویژه دارم رای یعنی ناموس هر شخص واقعا احسنت به این مردم غیور که خودشون رو به ده یا بیست یا ۵۰هزار فروختن احسنت به غیرت و شرف دست مریزاد هر چقدر بنویسم بازم کم نوشتم .
  مدیر محتر خواهشا بدون سانسور بزار نظر هارو

 3. IP: 162.*.*.17

  به یک شیر زن برای فروش رای مبلغ ۳۵ تومان پیشنهاد می کنند. شیرزن پاسخ می دهد ناموس ، فروشی نیست! ما شما را می فرستیم تا از ناموس مردم دفاع کنید هنوز پایت به بله شورا نرسیده میخواهی ناموس بخری؟ آفرین به این زن! ردیف … با ردیف … متحد می شود!پیروزی … تعجب آور است. چون … فرزند اعتباری برای … پدر باقی نگذاشته .چگونه به رتبه … رسیده اند؟ اگر چنانکه مردم فیلم و سند و کلیپ از خرید و فروش آرا دارند به دادگستری تبریز ارائه دهند. برزگر جلالی نمی آید بناب. چون حمایتی از سوی مردم نشد.اگر هم بیاید با برخی از اینها نمی تواند کار کند. دو پادشاه در یک اقلیم نمی گنجد. ردیف … با ردیف … و … هم رای می شود. ردیف … هندوانه نشکسته است و ماهیت اش معلوم نشده بعد از اندکی کار مشخص می شود کیست؟ . ولایی که متهم به عدم افشای خلاف همکاران خود در دوره گذشته است ، سرگردان است شاید به یکی از این دو جبهه بپیوندد.

 4. IP: 162.*.*.58

  بهترین کار انتخاب آقای ممقانی به عنوان شهرداره کولاک میکنه بناب رو آباد میکنه

 5. IP: 162.*.*.138

  یکی از فرضیات مطرح شده هم انتخاب رحیمیان به عنوان شهردار و جایگزین شدن شیرین خیری به جای او در شورا است که مردم با توجه به سابقه خوبی که از شهردار بودن رحیمیان دارند از این پیشنهاد استقبال کرده اند.
  مردم باید به این موضوع توجه داشته باشند که اگر در چهار سال آتی بناب رو ریل پیشرفت شهری قرار گرفت به خاطر دقت و هوشیاری مردم در انتخاب شواری کاردان است. امیدوارم این هوشیاری در تمام انتخابات( چه ریاست جمهوری ، چه شورا و چه مجلس!!!) ثبات داشته باشد،
  «قطعا تداوم انتخاب افراد لایق است که می تواند به پیشرفت بیانجامد.»

 6. IP: 162.*.*.138

  با سلام خدمت مدیر سایت بناب نیوز
  اگر امکان دارد صفحه ای جدا در سایت باز کنید تا مردم خواسته ها و طرح های پیشنهادی خود را از شورا و شهردار جدید در آن صفحه مطرح کنند،
  مطمئن باشید این نظرات به گوش شورا و شهردار می رسد.
  همه ی بناب خواهان شهری آباد با حداقل امکانات تفریحی می باشند.

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*