دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

بخت آزمای عنوان کرد؛ دوره های ابتدایی و متوسطه اول در مجتمع سمای بناب راه اندازی می شوند

رئیس مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد بناب در خصوص راه اندازی مدارس دوره ابتدایی و اول متوسطه (راهنمایی) سما در شهرستان بناب گفت: با توجه به استقبال و اعتماد همشهریان عزیز از دبیرستان ها وهنرستان های دخترانه و پسرانه سما واحد بناب؛ این واحد در نظر دارد مدارس دوره ابتدایی و اول متوسطه را نیز در شهرستان بناب راه اندازی نماید.

به گزارش بناب نیوز، دکتر محمد بخت آزمای خاطر نشان کرد: سرمایه اصلی مدارس غیر دولتی بویژه مدارس سما اعتماد همزمان دولت و مردم به این مجموعه بوده و خوشبختانه مدارس و آموزشکده سما واحد بناب با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه تعلیم و تربیت توانسته است ضمن توسعه کمی و کیفی خود هم طراز با سایر مدارس و مراکز آموزشی دولتی مورد استقبال همشهریان عزیز قرار گیرد. که اقبال روز افزون همشهریان برای ثبت نام فرزندان خود در این مدارس مؤید این موضوع می باشد.

وی در ادامه افزود: در صدد این مهم هستیم تا با ایجاد مدارسی هوشمند و چند زبانه و راه اندازی مدارس تخصصی ورزشی؛ تبدیل به یک برند آموزشی شویم که این هدف با توجه به عملکرد سما و نیز بهره مندی از اساتید و معلمین توانمند و با دانش و نیز فضای مناسب آموزشی سما دور از دسترس نخواهد بود.

لازم به ذکر است سما مخفف سازمان مدارس آزاد اسلامی می باشد که ایجاد این مدارس در راستای سیاست های آموزشی،پژوهشی،فرهنگی و پرورشی جمهوری اسلامی ایران در بیست و یکمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده و هم اکنون با دارا بودن بیش از ۷۰۰ مدرسه در دوره های مختلف تحصیلی و نیز ۱۲۰ آموزشکده در مقطع کاردانی در رشته های مختلف در سطح کشور یکی از قطب های تعلیم و تربیت در ایران محسوب می شود.

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*