جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

حل مشکل چندین ساله فاضلاب شهرک ولی عصر بناب

عملیات اجرایی شبکه فاضلاب شهرک ولی عصر(عج) و محله کاملو با تخصیص ۷۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

به گزارش بناب نیوز، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی ضمن عذرخواهی از اهالی این شهرک بخاطر تحمل مشکلات ناشی از عدم جمع آوری اصولی فاضلاب گفت: اعتبار لازم برای اجرای طرح شبکه فاضلاب شهرک ولی عصر و محله کاملو که بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال می باشد تخصیص یافته و پیمانکار به محض تحویل صورت وضعیت کلیه هزینه های اجرایی را دریافت خواهد کرد.
ضیاء اله اعزازی ملکی در مراسم کلنک زنی این طرح با اشاره به اینکه پروسه انتخاب پیمانکار و برگزاری مناقصه زمان بر می باشد گفت: مسئولین شرکت آب و فاضلاب در یک اقدام جهادی و در عرض کمتر از یک ماه اقدام به برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار نموده اند که یکی از اتفاقات کم نظیر در این زمینه است.
وی ضمن تاکید بر اتمام سریع و به موقع پروژه فاضلاب شهرک ولی عصر ( عج ) بناب افزود : با توجه به مشکلات عدیده ساکنین از بابت نبود شبکه فاضلاب ، پیمانکار طرح نباید بلافاصله پروژه را ترک یا تعطیل کند.
نماینده مردم بناب همچنین خواستار اجرای دستور وزیر نیرو مبنی بر تامین آب شرب شهرستان بناب از طریق خط دوم انتقال آب از زرینه رود به تبریز شد.
فرماندار بناب نیز از نهایی شدن تحویل شهرک ولی عصر بناب به شهرداری بناب خبر داد و گفت: صورت جلسات مربوطه در استانداری تنظیم و مقرر شده وزارت راه و شهرسازی با پرداخت ۱۷۰ میلیارد ریال به شهرداری این شهرک را به شهرداری بناب واگذار نماید تا ساکنین از خدمات عمومی بیشتری بهره مند شوند.
ولی اله فرج الهی با اشاره به اولویت بندی رفع مشکلات ساکنین گفت: مدیریت شهرستان عزم خود را برای اتمام نواقصات این شهرک جزم کرده است.
وی آذر ماه سال جاری را موعد بسته شدن پرونده مسکن مهر در بناب اعلام کرد و افزود : یکی از پروژه های ساختمانی این شهرک که دارای ۲۸۴ واحد می باشد بعلت عدم تامین وام به طول انجامیده که با واگذاری این واحدها در آذرماه امسال پرونده مسکن مهر بکلی در شهرستان بناب بسته خواهد شد.

خبرنگار بناب – پورملا اقدم

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*