جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶
سرخط خبرها

فرماندار بناب: ۴۰ درصد اعتبارات ابلاغی شهرستان بناب در حوزه فرهنگی هزینه خواهد شد

فرماندار بناب با اشاره به اینکه امسال فعالیتهای فرهنگی و ورزشی جزو اولویتهای شهرستان بناب می باشد گفت: امسال ۲۰۰ میلیارد ریال کل اعتبارات ابلاغی شهرستان می باشد که از این مبلغ ۸۰ میلیارد ریال که معادل ۴۰ درصد کل اعتبارات است در حوزه فرهنگی و ورزشی هزینه خواهد شد.

به گزارش بناب نیوز، ولی اله فرج الهی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان بناب، مدیران و متولیان فعالیتهای فرهنگی را از اجرای برنامه های جزیره ای بر حزر داشت و افزود : مسئولین باید در پر کردن اوقات فراغت جوانان همگرایی و همکاری داشته باشند.
وی افزود: در راستای حمایت از فعالیتهای فرهنگی استخر و سونای شهرداری با ۳۰ الی ۵۰ درصد و سینمای شهرستان نیز با ۵۰ درصد تخفیف در اختیار پایگاههای تابستانی قرار خواهند گرفت .
فرماندار بناب همچنین افزود : با توجه به اینکه هر هفته یک سانس استخر بصورت رایگان در اختیار مدیران قرار دارد این سانس در فصل تابستان بصورت رایگان در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت .
وی شهرداری بناب را متولی مستقیم فعالیتهای تابستانی اعلام کرد و افزود : باید کلیه امکانات شهرستان در اختیار فعالیتهای تابستانی و پرکردن اوقات فراغت جوانان قرار گیرد.
فرج الهی با اشاره به اینکه دشمنان از طرق مختلف سعی در بی خاصیت کردن جوانان هستند افزود : اگر دشمنان در هدف خود موفق شوند جوانان این مرز و بوم نخواهند توانست از ارزشها و مبانی فکری اسلام و انقلاب دفاع کنند.

خبرنگار بناب / پورملا اقدم

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*