یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
سرخط خبرها

یزدانی: تمام امکانات برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بسیج شده است

سید مجید یزدانی رئیس اداره ورزش و جوانان بناب گفت: تمام امکانات برای برگزاری هر چه بهتر و غنی تر اوقات فراغت نونهالان، نوجوانان و جوانان بسیج شده است.

به گزارش بناب نیوز، وی با اشاره به اینکه از اردیبهشت ماه جلسات مربوط به غنی سازی اوقات فراغت توسط فرماندار محترم و این اداره برگزار شده است افزود: متأسفانه شهرستان بناب دارای مشکلات عدیده ای در خصوص کمبود فضای ورزشی سرپوشیده در رشته های غیر توپی است و این کمبود باعث شده است نتوانیم خدمات شایسته ای به مردم ارائه دهیم اما تلاش می کنیم از فضای ورزشی موجود برای برگزاری هرچه بهتر کلاسهای فصل تابستان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه مجبوریم بدلیل کمبود فضا برخی مراجعین را برگردانیم گفت حتی در برخی رشته ها کلاسهای مربوط به بزرگسالان را تعطیل کرده ایم و این موضوع باعث ایجاد نارضایتی خواهد شد.

یزدانی در پایان با درخواست از مسئولین شهرستان برای تلاش در جهت ایجاد فضا ها وسالن های ورزشی برای رشته های غیر توپی اقزود : توجه به رشته های انفرادی می تواند از لحاظ توسعه ورزش همگانی مفید بوده و هم از بین ورزشکاران موجود می توان با انجام استعداد یابی برای ورزش قهرمانی برنامه ریزی کرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با پیگیری موضوع تخریب و بازسازی مجموعه قدیمی ساختمان تربیت بدنی در خیابان امام و ایجاد ساختمان جدید و استاندارد برای رشته هایی مانند کارانه ، تکواندو ، جودو، کشتی، بوکس و … نقش اساسی در دور کردن جوانان از دخانیات داشته باشیم.

 

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*