یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
سرخط خبرها

رئیس جدید اداره ورزش و جوانان بناب معرفی شد

با حضور جمشید نظمی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و فرماندار شهرستان بناب آیین تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان بناب برگزار شد.

به گزارش بناب نیوز، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این مراسم با اشاره به امکانات و پتانسیل شهرستان بناب در بحث ورزش گفت: قطعاً امکانات دولتی جوابگوی نیاز ورزش نخواهد بود و باید از ظرفیت و امکانات سایر ادارات و نهادها و همچنین بخش خصوصی جهت توسعه فضاهای ورزشی و همچنین توسعه ورزش قهرمانی استفاده کرد.

جمشید نظمی سپس ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های فرماندار شهرستان بناب در راستای توسعه ورزش بر پیگیری و تلاش مجموعه ورزش استان و میراث فرهنگی استان در خصوص ثبت دوچرخه بناب در فهرست آثار ملی تأکید کرد.

وی در ادامه همچنین ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و خدمات سیدمجید یزدانی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب آقای فرهاد رضازاده را به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی کرد.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام

۴ نظر

 1. IP: 162.*.*.105

  آقای یزدانی حیف شدند واقعا.مسوولی پاک مدیر مدبر و واقعا کاربلدی بودند.مجموعه ورزش شهرستان با وجود ایشان مدتی بود جان گرفته بود حیف شدند واقعا.امیدوارم آقای نماینده دست از این تغییر مدیران بردارد.واقعا چرا باید یک مسوول کاربلد و بومی رو برانیم از شهرمون و یک مسوول غیر بومی ظاهرا مراغه ای رو بیاریم سر کار.متاسفم

 2. IP: 162.*.*.34

  کبوتران حرم ، لانه هایشان را پیدا می کنند

 3. IP: 162.*.*.159

  ورزش بناب با وجود مهندس یزدانی دگرگون شده بود و اصلا قابل مقایسه با گذشته نبود اما نباید از این تغییر زیاد تعجب کرد چون اصولا اینجا تو انتخاب مسئول به تنها چیزی که بررسی نمیکنند تخصص و لیاقت طرف هستش !
  متاسفم برای تفکرات سلیقه ای و قبیله ای

 4. IP: 162.*.*.81

  همشهریان عزیز
  ما کتک اشتباهات خودمان را می خوریم.
  اگر در روز انتخابات نماینده مجلس دقت داشتیم الان مدیران با لیاقت کنار گذاشته نمی شدند تا فامیل های «جناب» بر سر کار بیایند.
  تا زمانی که مردم بناب آگاه نشوند، همین آش است و همین کاسه…

+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*