یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
سرخط خبرها

فرماندار بناب: سهم شهرستان‌ها از اعتبارات تخصیص یافته به تبریز۲۰۱۸ باید مشخص و ابلاغ شود!

فرماندار بناب گفت: تبریز ۲۰۱۸ که به عنوان پایتخت کشورهای اسلامی مد نظر است نباید اختصاصی تبریز باشد و ای کاش از ظرفیت و پتانسیل های سایر شهرستان های استان آذربایجان شرقی نیز در تبریز۲۰۱۸ استفاده شود.

به گزارش بناب نیوز، ولی الله فرج اللهی در جلسه کار گروه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بناب ضمن اعلام این مطلب و با بیان اینکه جنوب استان قابلیت های خوبی برای جذب گردشگر دارد؛ تصریح کرد: امیدواریم در تبریز۲۰۱۸ گردشگرانی که وارد استان می‌شوند به نوعی آن ها را به سمت جنوب استان سوق داده و شهرستان بناب نیز آمادگی خود را جهت پذیرایی از گردشگران اعلام می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مناطق گردشگری شهرستان نیز برای مهمانان مهیا و آماده شده اند؛ افزود: تشکیل کمیته ای در این خصوص ضروری است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با اشاره به اینکه سهم شهرستان ها از محل تخصیص اعتبارات تخصیصی به تبریز۲۰۱۸ مشخص شود؛ اظهارکرد: سومین جشنواره کباب بناب امسال با رفع نواقصات دوره های قبل و تقویت نقاط مثبت در بناب برگزار خواهد شد.

فرج اللهی همچنین تأکید کرد: جشنواره امسال کباب بناب توسط مشارکت بخش خصوصی برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر ضرورت برند سازی کباب بناب گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت باید با تصویب آن در کمیسیون نظارت بر ادامه کارهای آنها نظارت کافی و دقیق داشته باشد.

فرماندار بناب در ادامه از اختصاص ۱۴ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه مکان‌های گردشگری شهرستان بناب در سال جاری خبرداد و افزود: این اعتبارات امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته است.

فارس

کانال بناب نیوز در تلگرام
+ ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط مديريت سايت منتشر خواهد شد.
+ پيام هايي که حاوي توهين، تهمت يا اسامي افراد باشد منتشر نخواهند شد.
+ نظراتي که ارتباطي به مطلب نداشته باشند تاييد نخواهند شد.
+ بناب نیوز در تایید و یا رد نظرات مختار است.
+ در صورتيکه شخصي با اسامي مختلف براي مطلبي نظرات مختلف و متناقضي ثبت نمايد هيچکدام از نظراتش تاييد نخواهد شد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*