باحکم مدیر حوزه‌های علمیه کشور/ مدیران حوزه‌های علمیه بناب و بابل منصوب شدند

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری، مدیر حوزه‌های علمیه کشور، در احکام جداگانه‌ای، مدیران حوزه های علمیه شهرستان های بناب و بابل را منصوب کرد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور، با صدور احکام جداگانه‌ای، آیت الله عبدالمجید باقری بنابی و حجت الاسلام ‌والمسلمین عبدالعلی پوراکبر را به مدت یک سال، به ترتیب به عنوان مدیر ان حوزه های علمیه شهرستان های بناب و بابل منصوب کرد.

آیت الله حسینی بوشهری همچنین در این احکام ابراز امیدواری کرده است، مدیران حوزه های علمیه بناب و بابل براساس مصوبات شورای عالی حوزه، آیین نامه ها و شرح وظایف ابلاغی و نیز با همکاری علما، مدیران و اساتید مدارس علمیه منطقه مربوطه، در جهت اهداف سلف صالح و مصالح عالیه حوزه، نسبت به رشد و گسترش فرهنگ غنی تشیع اقدام نموده و زمینه رضایت حضرت ولی‌ عصر‌(عج) را فراهم نمایند.

برپایه این گزارش، اجرای مصوبات شورای عالی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، ابلاغ آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های ابلاغی از سوی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، تایید و صدور حکم مدیران واحد‌های آموزشی، پژوهشی و مراکز حوزوی وابسته، برقراری ارتباط موثر با مدیریت های مربوطه در چارچوب مصوبات، تعیین مدیران واحد‌های تابعه و نظارت بر عملکرد آنها براساس آیین‌نامه‌های مصوب ، بخشی از ماموریت‌های محوله به مدیران حوزه های علمیه بناب و بابل می باشد.