فرماندار بناب: آینده صنعت شهرستان بناب به توسعه دانشگاه آن بستگی دارد

فرماندار بناب با اشاره به توسعه چشمگیر دانشگاه بناب گفت: آینده صنعت این شهرستان به توسعه دانشگاه آن وابسته است.

ولی‌الله فرج‌اللهی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه بناب اظهار داشت: صنعتی که در این شهرستان در حال توسعه است، چشم و امید آن به فارغ‌التحصیلان این دانشگاه دوخته شده است از این رو باید همه کمک کنیم دانشجویانی که از این دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند دانشجویانی کاری و متعهد باشند.

وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی ماهر و تحصیلکرده در جامعه اذعان کرد: این دانشگاه می‌تواند نیاز واحدهای صنعتی منطقه به نیروی انسانی مورد نیاز را تأمین کرده و در اختیار بخش صنعت بگذارد.

فرماندار بناب با بیان اینکه تمام هم و غم دولت برای توسعه کمی و کیفی دانشگاه‌هاست، گفت: مدیریت شهرستان با تمام امکانات در اختیار دانشگاه است تا در سریع‌ترین زمان شاهد توسعه دانشگاه و رسیدن آن به جایگاه اصلی آن باشیم.

فرج‌اللهی تأکید کرد: قطعاً با تأمین فضای مورد نیاز این فرصت فراهم خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: دانشگاه بناب یک محیط علمی است و باید به دور از مسائل حاشیه‌ای و حزبی تمام هم و غم خود را صرف آموزش و علم آموزی معطوف کند.

مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه بناب نیز در سخنانی کوتاه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت دانشگاه‌ها تأکید کرد: یکی از مسائل مهم در خصوص ریاست دانشگاه‌ها این است که باید ریاست آن علمی باشد، علمی که با عمل توأم است.

حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر حقیقت‌دوست و آرزوی موفقیت برای دکتر مجتبی عباسیان گزارشی از عملکرد این نهاد را تشریح کرد.

فارس.