دستگیری 2 زن سارق با 10 فقره سرقت در بناب

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب گفت: ماموران انتظامی این شهرستان، دو زن را دستگیر کردند که به ارتکاب 10 فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش بناب نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، علی سلطانی‌وش در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهر بناب، ماموران پلیس آگاهی شهرستان پیگیری موضوع را با جدیت در دستور کار خود قرار داده و در این زمینه دو زن میانسال که به طرز مشکوکی در حال پرسه زدن در یکی از محله‌های این شهر بود را به عنوان مظنون به سرقت دستگیر کردند.

وی با اشاره به شیوه و شگرد سارقان افزود: متهمان که اهل یکی از استان‌های مجاور هستند به همراه یک مرد در محله‌ها پرسه زده و پس از شناسایی منازل خالی، با شاه کلیدهایی که داشتند اقدام به باز کردن درب منزل کرده و طلاجات و وجوه نقد را سرقت می‌کردند.

فرمانده انتظامی بناب ادامه داد: تحقیقات گسترده با شگردهای پلیسی و مدارک و شواهد موجود علیه این متهمان منجر شد که آنها لب به اعتراف گشوده و محل‌های سرقت از منازل را به پلیس نشان دهند.

سلطانی‌وش ضمن اشاره به تلاش برای دستگیری همدستان متهمان خاطر نشان کرد: متهمان در جریان تحقیقات به 10 فقره سرقت اعتراف کرده و عنوان کردند سرقت‌ها را برای تهیه پول مواد مخدر مصرفی خود انجام داده‌اند.