تحصیل 2 هزار و 500 دانشجو در 27 رشته دانشگاه پیام نور بناب

رئیس دانشگاه پیام نور بناب از فارغ‌‌‌التحصیلی 5 هزار و 500 دانشجو از این دانشگاه خبر داد و گفت: هم اکنون این مرکز دارای 2 هزار و 500 دانشجو در 27 رشته تحصیلی مقاطع کارشناسی است.

به گزارش بناب نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حسین غفوریان بعد از ظهر جمعه در آیین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی شهید محمد سبزی دانشگاه پیام نور مرکز بناب ضمن تبریک عید بزرگ نیمه شعبان و ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاه پیام نور مرکز بناب اظهار کرد: هم‌اکنون این مرکز دارای 2 هزار و 500 دانشجو در 27 رشته تحصیلی مقاطع کارشناسی است و تعداد اعضای هیئت علمی تمام وقت این مرکز 22 نفر بوده و دارای 34 نفر کارمند و 160 همکار حق‌التدریس است.

وی با اشاره به موقعیت ممتاز جغرافیایی شهرستان بناب افزود: با توجه به تعدد مراکز علمی و تحقیقاتی در این شهرستان و وجود شهرک صنعتی بسیار مهم و از همه مهم‌تر مردمان علم دوست، این شهرستان ظرفیت لازم برای توسعه رشته‌های فنی و مهندسی را دارد که امیدواریم مسئولان عنایت لازم را داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب با اشاره به جایگاه ممتاز این دانشگاه گفت: تاکنون بالغ بر 5 هزار و 500 دانشجو از این دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اند که طی چند سال اخیر این مرکز در قبولی کارشناسی ارشد رتبه برتر را به خود اختصاص داده است.

غفوریان گفت: با توجه به اینکه اکثر اعضای هیئت علمی این مرکز در حال ارتقا به رتبه استاد یاری هستند، بنابراین این مرکز در سال‌های آتی ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی خواهد داشت، اما به نظر می‌رسد اجرای بعضی از پروژه‌های عمرانی در این مرکز ضروری است.

وی اظهار امیدواری کرد که این دانشگاه را به جایگاهی که در شأن مردم شریف بناب هست، ارتقا دهند.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب با اشاره به فعالیت‌های مختلف فرهنگی در این مرکز خواستار ایجاد ساختمان فرهنگی و احداث سالن اجتماعات آبرومند در مرکز بناب شد.