فرماندار بناب بر افزایش رشته‌های فنی در مقاطع کارشناسی و نیز ایجاد رشته‌های کارشناسی ارشد در پیام نور مرکز بناب تاکید کرد و گفت: با توجه به فعالیت واحدهای مختلف صنعتی و تعداد زیاد شاغلان در آن ضرورت ایجاد رشته‌های فنی را طلب می‌کند.

به گزارش بناب نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، ولی‌الله فرج‌اللهی بعد از ظهر جمعه در آیین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی شهید محمد سبزی دانشگاه پیام نور مرکز بناب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ریاست و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز بناب و مسئولان پیام‌نور آذربایجان‌شرقی برای توسعه این مرکز اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن این شهر در مسیر مواصلاتی استان‌های غربی کشور و دسترسی جوانان شهرهای اطراف توسعه کمی و کیفی پیام نور مرکز بناب ضروری به نظر می‌رسد.

وی ضمن تأکید بر افزایش رشته‌های فنی در مقاطع کارشناسی و نیز ایجاد رشته‌های کارشناسی ارشد در پیام نور مرکز بناب افزود: با توجه به فعالیت واحدهای مختلف صنعتی و تعداد زیاد شاغلان در آن ضرورت ایجاد رشته‌های فنی را در مرکز بناب طلب می‌کند.

فرماندار بناب ضمن اعلام حمایت خود و مجموعه شهرستان از توسعه کمی و کیفی پیام‌نور بناب از آمادگی فرمانداری برای توسعه فضاهای فرهنگی در این مرکز خبر داد و گفت: امیدواریم با افزایش رشته‌های جدید شاهد قرار گرفتن دانشگاه پیام نور در جایگاه اصلی خود در این شهر باشیم.